Siostra Lewandowskiego pozuje z Anną. Była na jej obozie. Pokazała płaski brzuch godny mistrzyni

Milena Lewandowska-Miros wybrała się na sportowy obóz szwagierki, Anny Lewandowskiej. Od razu wrzuciła do sieci mnóstwo zdjęć i filmików z wydarzenia. Zapozowała też z Lewą. Wow! Co za figura.

Anna Lewandowska zawitała na chwilę do Polski, żeby poprowadzić dla wiernych fanek i fanów kolejną edycję popularnego obozu treningowego Camp by Ann. W Dojo Stara Wieś pojawiło się wielu miłośników sportu, w tym m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, która dzielnie opisywała przejażdżkę do pięknego miejsca na swoim Instagramie. Na obozie nie mogło zabraknąć także siostry Roberta Lewandowskiego, Mileny Lewandowskiej-Miros. 37-letnia kobieta zaprezentowała się na Instagramie razem z Anną Lewandowską. Trzeba przyznać, że siostra Lewego ma wysportowaną sylwetką godną najlepszego sportowca.

Polecamy: Siostra Lewandowskiego pokazała mieszkanie. Ma nietypowy gust. Ciemne ściany i złote dodatki robią swoje

Zobacz wideo Anna Lewandowska woli piosenkę rozstaniową Shakiry czy Miley Cyrus? Wybór był prosty

Shakira i Gerard Pique z synamiZwiązek Shakiry i Pique zaczął się od pytania o pogodę. Nie chcieli brać ślubu

Milena Lewandowska-Miros pokazała wyrzeźbiony brzuch na obozie Lewandowskiej. Uczeń przerósł mistrza?

Siostra Roberta Lewandowskiego zawitała na obóz trenerki i wygląda na to, że od razu zaskarbiła sobie sympatię wszystkich uczestników i uczestniczek. Chętnie robiła sobie z nimi zdjęcia i wyciskała siódme poty na macie treningowej. W pewnym momencie postanowiła nawet podzielić się z obserwatorami kadrem z treningu. Pokazała się na nim razem z Anną Lewandowską. Obie panie były ubrane w sportowe legginsy i topy, a ich forma fizyczna wskazywała na to, że podczas ćwiczeń się nie oszczędzają. Fotografię skwitowała słowami:

Jest super - jak zawsze.
 

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani byli oszołomieni sylwetką Mileny Lewandowskiej-Miros. Pisali wprost:

Jakie figury!
Super wyglądacie.
Czadowo - pisały fanki.

My także dołączamy się do zachwytów nad wysportowanymi sylwetkami kobiet.

Więcej o: