Siostra Lewandowskiego pokazała mieszkanie. Ma nietypowy gust. Ciemne ściany i złote dodatki robią swoje

Milena Lewandowska-Miros, siostra Roberta Lewandowskiego, zorganizowała ostatnio piąte urodziny syna. Podzieliła się zdjęciami z imprezy w mediach społecznościowych. Pokazała nie tylko imponujący tort jubilata, lecz także uchyliła rąbka tajemnicy i ujawniła, jak mieszka.

Milena Lewandowska-Miros nigdy nie chciała być osobą publiczną. Choć stroni od show-biznesu, coraz częściej zaczynamy ją widywać na imprezach, choćby na pokazach mody. Siostra piłkarza lubi też publikować kadry z życia prywatnego w mediach społecznościowych. Dziś śledzi ją prawie 50 tysięcy internautów.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Urodziny chrześniaka Lewandowskiego

Ostatnio Milena Lewandowska-Miros świętowała ważne wydarzenie - piąte urodziny ukochanego syna Leona. Z tej okazji pokazała na Instagramie piękny tort. Pięciolatek jest fanem Gwiezdnych Wojen. Czarny tort z mistrzem Jedi Yodą i Lordem Vaderem robi wrażenie.

Obserwatorzy byli zachwyceni. Przede wszystkim zwracali uwagę na to, że czas mija błyskawicznie. Niedawno przecież chłopiec przyszedł na świat, a już minęło pięć lat. Dodatkowo przesyłali życzenia dla Leona:

Wszystkiego najlepszego dla tego pięciolatka.
Milena, pięknie wyglądasz. Wszystkiego najlepszego dla Leona.
Leonie jaki ty już jesteś duży!
Ooo, a tak niedawno się urodził.

Jak mieszka Milena Lewandowska-Miros?

Przy okazji siostra Roberta Lewandowskiego zrobiła coś, czego dotychczas unikała. Pokazała wnętrza swojego domu. Trzeba przyznać, że ma nietypowy gust. Wnętrze jest inne niż wszystkie, wyróżnia się i jest przy tym eleganckie i nowoczesne.

 

Na zdjęciach widać salon. Ciemne, prawdopodobnie granatowe lub czarne ściany budują klimat. Ktoś pomyśli - mroczny. Ale w mieszkaniu Mileny Lewandowskiej-Miros jest wręcz przeciwnie. Ciemny kolor nadaje elegancki i romantyczny ton. Dopełniają go złote dodatki. Na środku pomieszczenia stoi szary stół, na którym nie brakuje kwiatów. Widzimy też złotą tacę ze świeczkami, a w tle modną monsterę. Jak wam się podoba takie wnętrze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.