Milena Lewandowska urządziła synowi urodziny. Leon skończył siedem lat. Pomysłowy tort

Milena Lewandowska-Miros, w porównaniu do Roberta i Anny Lewandowskich, nie zdecydowała się na wymyślne świętowanie urodzin dziecka. Postawiła na klasykę i wybrała subtelne dodatki w postaci balonów i pomysłowego tortu.

Więcej o urodzinowych przyjęciach dzieci gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

W zeszłym roku, gdy Anna Lewandowska planowała urodziny Klary i Laury, poprosiła gości, by - jeśli zdecydują się dać im prezent - nie były to plastikowe zabawki, lecz takie, które zostały wykonane z ekologicznych materiałów. Nie chodziło jednak tylko i wyłącznie o ochronę środowiska, ale również walory estetyczne. Ponadto każda z dziewczynek dostała swój tort: Klara z jednorożcem, a Laura z Calineczką. W przypadku Mileny Lewandowskiej-Miros, siostry Roberta Lewandowskiego, nie było sztywnych wymogów, a ona sama zdecydowała się na spokojne świętowanie urodzin syna. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska dostała reprymendę od Ani Lewandowskiej. Poszło o SMS-a

Milena Lewandowska-Miros urządziła synowi urodziny

Milena Lewandowska-Miros, razem z mężem Radosławem, wychowuje dwoje dzieci. To siedmioletni syn Leon i roczna córka, której imienia kobieta nie zdradziła w mediach. W ostatni weekend świętowała urodziny chłopca. Pokazała tort z motywem gry, co pozwala wywnioskować, na co najwięcej czasu poświęca syn siostry Roberta Lewandowskiego. 

InstaStories Mileny LewandowskiejInstaStories Mileny Lewandowskiej Instagram

Na InstaStories pojawił się też krótki filmik, na którym widać, że urodzinowe dekoracje przyciągnęły uwagę jej córki. Dziewczynka sięgała dłonią do sznurków od balonów, jednak - ze względu na swój wzrost - za wiele nie zdziałała. 

InstaStories Mileny LewandowskiejInstaStories Mileny Lewandowskiej Instagram

Życzymy synowi Lewandowskiej wszystkiego najlepszego!

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy urządzili Laurze urodziny. Są balony i wymyślny tort. "Nie możemy uwierzyć, że masz już rok"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.