Annie Musze pękły spodnie na pośladku. Pochwaliła się zdjęciem

Anna Mucha ma problem z garderobą. Jej spodnie pękły na pośladku. Oczywiście wszystko zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Nie wiadomo jeszcze, jak rozwiąże ten problem.

Anna Mucha zdecydowanie lubi prowokować. Ciągle podsyca zainteresowanie sobą w mediach społecznościowych. Głośno było o jej krytycznej recenzji, którą zamieściła po wizycie w jednej z warszawskich restauracji. Tym razem postanowiła pokazać obserwatorom spodnie, które pękły jej na pośladkach. Podzieliła się przy okazji swoimi przemyśleniami. 

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Annie Musze pękły spodnie. Myśli nad zakupem nowych

Na InstaStories Anny Muchy pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka prezentuje rozdarte na pośladku jeansy. Cała sytuacja wyraźnie ją rozbawiła.

Moment, kiedy orientujesz się, że czas kupić nowe dżinsy, albo jednak dietka... - napisała Anna Mucha na Instagramie.

Anna MuchaAnna Mucha Fot. Instagram.com/taannamucha

Więcej zdjęć Anny Muchy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wygląda na to, że pech w ostatnim czasie prześladuje aktorkę. Najpierw rozerwane spodnie, a teraz rozbite szkło. Na kolejnym stories Mucha udostępniła zdjęcie stłuczonego przedmiotu. Z opisu można się domyśleć, że o dużej wartości. Być może rzecz należała do partnera Muchy, ponieważ zasugerowała, że teraz w domu mogą być ciche dni. 

Będą ciche dni w domu. Kto ma wiedzieć, ten wie... - napisała Anna Mucha na Instagramie.

Anna Mucha screenAnna Mucha screen Fot. Instagram.com/taannamucha

Trzymamy kciuki, żeby na tym się skończyło.

Dodajmy, że Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 962 tysiące użytkowników. Prywatnie jest związana z Marcelem Sorą. Para doczekała się dwójki dzieci: Stefanii i Teodora. 

Lubicie poczucie humoru aktorki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.