Anna Mucha wystawia się do słońca w kostiumie. Pisze o... Wojewódzkim? "Potrafi zawrócić w głowie"

Anna Mucha pozdrowiła fanów z gorących wakacji. Aktorka zaprezentowała się nad basenem w mocno wyciętym kostiumie i podzieliła dość niespodziewanym przemyśleniem.

Anna Mucha uwielbia podróże, czego dowodem są częste relacje z wyjazdów, które wrzuca na Instagram. Za granicą aktorka witała 2023 rok, szczegółowo opowiadając fanom, jak przebiegał wówczas jej urlop w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie z wojaży aktorka nie zagrzała długo miejsca w Polsce i jeszcze w styczniu ponownie wybrała się do Ameryki Północnej.

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje usunięcie jej zdjęcia z Instagrama

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Anna Mucha na Kubie. Opis zdjęcia daje do myślenia

Tym razem jednak gwiazda "M jak miłość" szczegóły urlopu postanowiła zachować dla siebie. Anna Mucha na parę dni zniknęła z sieci, a faktem, że jest na wakacjach, podzieliła się dopiero pod koniec wyjazdu. Aktorka wybrała się na Kubę, o czym poinformowała, dodając swoje zdjęcie w okularach słonecznych i meldując, że jest w Hawanie. Fani Muchy mogli jednak liczyć także na bardziej luksusowy kadr. Aktorka zamieściła fotografię znad wykończonego marmurami basenu, gdzie za jej plecami rozciąga się panorama miasta. Ona sama zapozowała w czarnym, bardzo mocno wyciętym kostiumie kąpielowym, w okularach słonecznych wystawiając twarz do słońca.

Kuba… Potrafi zawrócić w głowie - podpisała post.
 

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Bardzo dwuznaczny opis fotografii przypomina, że aktorka nie tylko świetnie bawi się na Kubie, ale ma też słabość do mężczyzn o tym imieniu. W pierwszej chwili na myśli przychodzi oczywiście Wojewódzki, ale to samo imię nosi także obecny partner Anny Muchy, Jakub Wons.

Gwiazda "M jak miłość" i Kuba Wojewódzki tworzyli głośny medialny związek od 2003 roku. Rozstali się jednak po czterech latach. W 2008 roku na planie programu "Jak oni śpiewają?" Mucha poznała Marcela Sorę, z którym tworzyła parę przez dziesięć lat i doczekała się z nim dwójki dzieci. Z Jakubem Wonsem aktorka związana jest od ok. 2020 roku, a tę relację stara się bardzo chronić przed mediami.

Więcej o: