Young Leosia pokazała zdjęcie z chłopakiem. Fani załamani: Pęka serce

Young Leosia pokazała się z chłopakiem na Instagramie. Wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Wielu internautów nie kryło rozczarowania tym, że serce młodej raperki jest już zajęte. Tak wygląda jej wybranek.

Young Leosia, czyli właściwie Sara Leokadia Sudoł, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych raperek młodego pokolenia. Niektórzy twierdzą, że to objawienie hip-hopowej sceny muzycznej. Największą sławę przyniósł jej singiel "Szklanki", który przez wiele tygodni nie schodził ze szczytu list przebojów. Współczesna młodzież ceni artystkę ze względu na oryginalną twórczość i chwytliwe utwory, które idealnie wpasowują się w obecne trendy. Internauci zaciekle śledzą jej poczynania nie tylko w sferze muzycznej, ale i prywatnej. Najnowsze wieści o tym, że serce artystki jest już zajęte, załamały fanów.

Zobacz wideo Co gwiazdy wiedzą o Young Leosi? "Kojarzy mi się z różowymi włosami"

Young Leosia pozuje z chłopakiem. Fani ubolewają i mówią o złamanym sercu

Okazuje się, że w życiu Sary pojawiła się bardzo ważna osoba. Swego czasu spekulowano, że artystka spotyka się z innym raperem - Żabsonem, jednak Young Leosia szybko ucięła te plotki. Długo utrzymywała w tajemnicy informacje dotyczące swojego aktualnego partnera, ale teraz postanowiła się pochwalić swoim szczęściem. Fotografię, na której pozuje razem z chłopakiem, opublikowała na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 800 tysięcy użytkowników. Na razie nie zdradziła imienia ukochanego. Tak młodzi zakochani wyglądają razem:

Young Leosia z chłopakiemYoung Leosia z chłopakiem Fot. Instagram /youngleosia

W komentarzach fanów pojawiło się mnóstwo oznak rozpaczy i smutku na wieść o tym, że ich idolka już nie jest singielką. Jak sami przyznali, ta informacja "złamała im serca". Patrząc po wpisach można wywnioskować, że raperka ma naprawdę potężne grono wiernych fanów.

Moje serce zostało złamane. Czuję pustkę w swoim życiu. Mam nadzieję kolego, że będziesz o nią dbać, bo jest naszą królową i boginią, więc należy się jej najlepsze, co może być.
Przepiękna i urocza. Największa łamaczka serc. Ból nie do opisania. Smutno mi.
Teraz każdemu pęka serce. Traktuj ją jak księżniczkę - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Pocieszeniem dla zranionych fanów artystki może być fakt, że Sudoł intensywnie pracuje nad nową płytą. Wkrótce po wydaniu albumu ma wyruszyć w trasę koncertową. Miłośnicy raperki będą mieli zatem okazję do spotkania swojej idolki i posłuchania jej nowych utworów.

Więcej zdjęć Young Leosi znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: