Popek bez tatuaży wyglądał jak bohater "M jak miłość". Do sieci trafiło jego zdjęcie sprzed lat

Popek jest jedną z bardziej kontrowersyjnych osób w polskim show-biznesie. Jego wygląd także budzi olbrzymie emocje. Raper i zawodnik MMA nie zawsze przecież wyglądał tak jak dziś. Na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania. Internauci nie kryli zaskoczenia

Popek jest raperem, muzykiem, zawodnikiem MMA. Był nawet przez chwilę związany z partią Janusza Korwin-Mikkego. Spędził siedem lat w więzieniu. Na jakiś czas wyjechał z Polski, bo był ścigany listem gończym za kradzież z włamaniem. Nakaz aresztowania prokuratura uchyliła w 2016 roku, co pozwoliło mu na powrót do kraju.

Raper słynie także z kontrowersyjnego wizerunku. Większość ciała celebryty pokrywają tatuaże. Popek wytatuował sobie nawet gałki oczne. Swego czasu poddał się również zabiegowi skaryfikacji, który polegał na stworzeniu blizn na jego twarzy. Mężczyzna ma także złote implanty zębów.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

Popek w młodości. Jak wyglądał kiedyś raper?

Wszystkie te modyfikacje kosztowały kilkaset tysięcy złotych. Dodatkowo, wiele z nich mogło skończyć się uszczerbkiem na zdrowiu. Najniebezpieczniejszym zabiegiem był "eyeball tatto", czyli tatuaż oczu. Popek wykonał go w 2007 roku i wszystko sfilmował. Do dziś nagranie jest jednym z najchętniej oglądanych na ten temat. Tatuaż oczu mógł skończyć się utratą wzroku. Tak było w przypadku dziewczyny, która w podobnym czasie wykonała ten sam zabieg.

Raper oczywiście nie zawsze tak wyglądał. Kiedyś przypominał... Marka Mostowiaka z "M jak miłość". A przynajmniej tak twierdzą niektórzy internauci, którzy zobaczyli jego stare zdjęcie. Przed laty Popek nie wyróżniał się niczym szczególnym. Był jak jeden z wielu młodych mężczyzn mijanych przez nas każdego dnia na ulicy.

Zobaczcie zresztą sami.

Internauci nie kryli zaskoczenia zdjęciem z przeszłości Popka.

Myślałem, że to młody Andrzej Gołota, napisał jeden z internautów.
Ale ty byłeś przystojny, dodał drugi użytkownik mediów społecznościowych.

Trudno go poznać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.