Young Leosia chodzi na terapię. Podaje powody. "Widzę, co dzieje się z moimi koleżankami i kolegami"

Young Leosia, jedna z najpopularniejszych raperek młodego pokolenia, opowiedziała o terapii. Zdecydowała się poprosić o pomoc, gdy zrobiło się o niej głośno. Bała się, że nie poradzi sobie z krytyką i hejtem.

Young Leosia w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego "WojewódzkiKędzierski" przyznała, że chodzi na terapię dwa razy w tygodniu. Opowiedziała o powodach, przez które zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalisty.

Kiedyś ich hity nuciła cała PolskaAlizée poznała męża w "Tańcu z Gwiazdami", a dla Loony czas się zatrzymał

Zobacz wideo Gwiazdy o Young Leosi. Co o niej wiedzą?

Young Leosia o terapii. "Sława, pieniądze, bycie na świeczniku to nie są łatwe rzeczy"

Young Leosia zyskała rozpoznawalność w 2021 r. po tym, jak wydała singiel "Szklanki". W tym samym roku wyszedł jej debiutancki album "Hulanki". Raperka wyznała, że gdy nadeszła pierwsza fala popularności, postanowiła skorzystać z pomocy terapeuty.

Chodzę na terapię dwa razy w tygodniu. Zdecydowałam się na to po pierwszym skoku popularności. Sława, pieniądze, bycie na świeczniku to nie są łatwe rzeczy. Jestem w tym środowisku i widzę, co dzieje się z moimi koleżankami i kolegami. Nie każdy dobrze sobie z tym radzi - powiedziała.

Young Leosia dodała, że bycie na świeczniku jest bardzo obciążające. Zawsze znajdą się hejterzy, niezależnie od tego, co się robi.

Uważam, że stan przyjmowania na siebie wielu emocji wymaga jakiegoś ujścia. Sam stres, wynikający z tego, że ludzie raz nas kochają, a raz nienawidzą, raz chcą być w naszym łóżku, a raz mają nas w d**ie, powoduje, że mózg chce to wyrzucić, często w całkiem fizyczny sposób. Wszyscy wielcy ludzie są hejtowani. Nieważne, czy chcesz robić coś dobrego, coś nowatorskiego, zawsze znajdzie się ktoś, kto chce cię zniszczyć.

Piotr Kędzierski, DodaDoda tłumaczy, dlaczego wyszła ze studia. Chodzi o wywiad z Wojewódzkim

Zauważyła też, że młodzi ludzie mają coraz większe problemy ze zdrowiem psychicznym, co wynika m.in. z tego, że patrzą na idealny świat w sieci.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o: