Beata Kozidrak chwali się eleganckim salonem. Dużo obrazów i rośliny. Na kanapie fantazyjne poduszki [ZDJĘCIA]

Beata Kozidrak uwielbia elegancki wystrój wnętrz. Właśnie pochwaliła się salonem. Robi ogromne wrażenie.

Beata Kozidrak jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady, która cieszy się niesłabnącą sławą. Piosenkarka jest właścicielką podwarszawskiej willi, która swego czasu była jej ostoją. Po rozstaniu z Andrzejem Pietrasem posiadłość trafiła na sprzedaż, a media donosiły, że diwa ma w planach zakup apartamentu blisko córki. Powodem miało być to, że zaczęła się czuć samotnie w tak dużym domu. Wszystko wskazuje na to, że wstrzymała się od przeprowadzki.

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Aleksandra ŻebrowskaMarina nie znała Szczęsnego, a Lewa nie lubiła piłkarzy. Tak poznały się gwiazdy

Beata Kozidrak chwali się eleganckim salonem

Lada dzień światło dzienne ujrzy czwarty solowy krążek Beaty Kozidrak, który z ogromnym entuzjazmem zapowiada w mediach społecznościowych. Na ostatnim nagraniu można było zauważyć fragment eleganckiego salonu piosenkarki. Na pierwszy plan wysuwa się stół z ciemnego drewna, obok którego stanęły kremowe krzesła. W tle dostrzegamy obrazy w złotych ramach, które dzięki kinkietom są oświetlone. Z kolei na parapecie widać białego storczyka i figurkę.

 

Beata Kozidrak w wystroju wnętrz ceni sobie klasykę. W salonie nie mogło zabraknąć dużej, jasnej kanapy, którą wokalistka ozdobiła kwiecistymi poduszkami. Tuż obok znajduje się drewniany stolik kawowy, na którym położyła ażurowy obrus i paterę z owocami.

 

Gdzieniegdzie dostrzegamy kolejne rośliny, które ożywiają pomieszczenie. Okna zdobią długie firany spięte złotymi sznurami.

Jak wam się podoba salon Beaty Kozidrak? Trzeba przyznać, że urządziła się gustownie.

Zobacz też: Beata Kozidrak nie została wpuszczona do USA? Były mąż nabrał wody w usta [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maryla Rodowicz, Beata KozidrakRodowicz i Kozidrak nie lubią się prywatnie. Pracownik zdradza szczegóły

Więcej o: