Beata Kozidrak chce się wyprowadzić. Sprzedaje swoją 230-metrową willę. Powodem złamane serce

W życiu Beaty Kozidrak nadchodzą duże zmiany. Wokalistka postanowiła sprzedać 230-metrową willę w Warszawie i się wyprowadzić. Powodem takiej decyzji są zmiany w życiu osobistym.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej estrady. Niestety, ostatnimi czasy wokalistka pojawia się w mediach głównie za sprawą głośnego wybryku. Na początku maja piosenkarka została ukarana przez sąd grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych, 20 tysiącami na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz zakazem prowadzenia pojazdów na okres pięciu lat.

Choć dzięki dorobkowi artystycznemu wyrok za jazdę na podwójnym gazie pod wpływem alkoholu okazał się zaskakująco niski, trudno nazwać ostatnie miesiące liderki zespołu Bajm za udane. Kozidrak postawiła wiec rozpocząć nowy etap w życiu. Z tego względu zamierza sprzedać swoją willę i wyprowadzić się w inne miejsce.

Zobacz wideo Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie i pokazała jego wnętrza

Beata Kozidrak sprzedaje swoją willę w Warszawie i się wyprowadza. Gdzie teraz zamieszka?

Ostatnie wydarzenia z pewnością odbiły piętno na jednej z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Nic zatem dziwnego, że Beata Kozidrak szuka sposobu na zakończenie pewnego etapu i rozpoczęcie czegoś nowego. Ponoć ma jej w tym pomóc wyprowadzka z dotychczasowego miejsca zamieszkania. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", gwiazda planuje sprzedać swoją 230-metrową posiadłość, która wcześniej wydawała się idealną nieruchomością na obecne potrzeby:

Na tamten czas wydawało się to idealne miejsce, bo nie w samej Warszawie i blisko mojej starszej córki Kasi. To było najważniejsze. Z czasem zmieniają się potrzeby i patrzenie na pewne rzeczy. Nie boję się zmian.

Beata KozidrakKozidrak zeznała, że zarabia 10 tys. miesięcznie. Tabloid podliczył gwiazdę

Kiepska prasa to nie jedyny czynnik, który wpłynął na decyzję Beaty Kozidrak. Jak twierdzi jej znajomy, powodem jest także rozstanie z 17 lat młodszym partnerem, przez które artystka czuje się samotna w tak dużym domu:

Nie afiszuje się z tym, ale rozstała się z partnerem. Uznała, że sprzeda nieruchomość i kupi apartament na obrzeżach, niedaleko Kasi.

Piotr Schramm, Beata KozidrakBeata Kozidrak usłyszała za niski wyrok? Adwokat tłumaczy decyzję sądu

Na razie nie wiadomo gdzie teraz planuje zamieszkać artystka.

Więcej o: