Joanna Opozda też kibicuje Shakirze. Mocne porównanie. Antek Królikowski może być w szoku

Shakira swoim dissem na Gerarda Pique nie tylko podbiła listy przebojów, ale też zdobyła serca wielu sojuszniczek. Także wśród celebrytek. Niedawno zachwycała się nią Paulina Smaszcz, a teraz do tego grona dołączyła Joanna Opozda. Przy okazji użyła ciekawego porównania.

Shakira zelektryzowała opinię publiczną za sprawą najnowszej piosenki, w której bezpardonowo rozliczyła się z niewiernym, byłym partnerem i jego obecną ukochaną. Gerard Pique zbytnio się tym nie przejął, ale piosenkarka stała się inspiracją dla wielu kobiet na świecie. Okazało się, że fanką Shakiry jest chociażby Paulina Smaszcz. Teraz do tego grona dołączyła Joanna Opozda. Przy okazji zdobyła się na oryginalne porównanie. 

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaOpozda ujawnia szczegóły wizyty u Ostrowskiej-Królikowskiej

Opozda zachwycona Shakirą. Porównuje siebie do pszczoły, a Królikowskiego do muchy

Była żona Antoniego Królikowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 650 tysięcy użytkowników. Joanna Opozda zorganizowała teraz dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał ją, co myśli o Shakirze i jej postępowaniu. Aktorka nie zwlekała długo z odpowiedzią. To porównanie dla wielu może być zaskoczeniem. 

Uwielbiam Shakirę od dziecka. Kibicuję jej. Jednak sama wychodzę z założenia, że w takich sytuacjach trzeba brać przykład z pszczół. Pszczoły nie próbują przekonać much, że miód jest lepszy od... - skwitowała Joanna Opozda na InstaStories.

Joanna Opozda screenJoanna Opozda screen Fot. Instagram.com/asiaopozda

Celebrytka wprawdzie nie dokończyła swojego porównania, ale można domyśleć się, o co jej chodzi. Komentarz aktorki poniekąd odnosi się do jej własnej sytuacji. Jej rozstanie z Antonim Królikowskim odbiło się głośnym echem w mediach. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda Fot. Instagram.com/asiaopozda

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Liczycie na jeszcze więcej fanek Shakiry w polskim show-biznesie? Głośnych rozstań w ostatnim czasie było przecież sporo. 

Shakira, Gerard Pique z partnerkąPique pokazał nową partnerkę. Reakcja Shakiry zdumiewa

Więcej o: