Pique pokazał nową partnerkę. Reakcja Shakiry zdumiewa. Wyżyła się w kuchni

Gerard Pique zaprezentował światu nową ukochaną na Instagramie. Na reakcję Shakiry nie trzeba było długo czekać. Wspomniała o swoich synach.

W ostatnich tygodniach Shakira podbiła światowe listy przebojów piosenką, w której rozlicza Gerarda Pique i uderza w jego obecną partnerkę. Utwór w ciągu dwóch tygodni wyświetlono na YouTube już ponad 200 milionów razy. Piłkarz jednak niewiele sobie z tego robi i właśnie zaprezentował w mediach społecznościowych nową ukochaną. Na reakcję Shakiry nie trzeba było długo czekać. 

Zobacz wideo Shakira śpiewa z fanami diss na Pique. Przyszli pod jej dom

Gerard Pique pokazał na Instagramie swą ukochaną. Shakira aż przypaliła naleśnika

Gerard Pique spotyka się obecnie z 23-letnią studentką z Barcelony, Clarą Chią Marti. Na instagramowym profilu piłkarza pojawiło się wspólne zdjęcie z nową wybranką serca, dla której zostawił wokalistkę. 

 

Nic dziwnego, że po tej fotografii internauci z zapartym tchem oczekiwali na kolejny diss ze strony Shakiry. Jej reakcje może niektórych zaskoczyć. Piosenkarka pokazała na InstaStories, jak przygotowuje synom posiłek. Milan i Sasha musieli jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ naleśniki nie udały się od razu. 

Ok. Ten był niejadalny, ale na szczęście moje dzieci mają trochę cierpliwości do mnie w poranki - napisała Shakira na InstaStories.

Shakira screenShakira screen Fot. Instagram.com/shakira

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Nie wiemy wprawdzie, czy nieudane naleśniki to efekt publikacji zdjęcia Gerarda Pique z nową partnerką, ale najwidoczniej dla piosenkarki synowie są ważniejsi niż animozje z byłym partnerem. Przypomnijmy, że Shakira była w związku z Gerardem Pique od 2010 roku. Piłkarz jest od niej dziesięć lat młodszy. Ich pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat w 2013 roku. A dwa lata później urodził się Sasha. O rozstaniu pary media dowiedziały się w czerwcu 2022 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.