Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli stanowcze kroki? Mieli wysłać do Pauliny Smaszcz pismo

Wszystko wskazuje na to, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają dość komentarzy ze strony Pauliny Smaszcz. Prezenter i aktorka ponoć żądają od niej przeprosin.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili swój związek na początku października 2022 roku. Od tego czasu stali się jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Teraz do mediów trafiły nowe informacje na ich temat. Okazuje się, że być może prezenter i aktorka zamierzają ostatecznie odciąć się od komentarzy, które pod ich adresem rzuca Paulina Smaszcz.  

Tak mieszka Katarzyna SkrzyneckaTak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Nie brakuje roślin i egzotycznych akcentów

Zobacz wideo Smaszcz: Moja mama zawsze pyta „Paulusiu, ty musisz tą jadaczką tak?" [fragment podcastu femiTALK]

Smaszcz miała dostać pismo od Cichopek i Kurzajewskiego. Ponoć żądają przeprosin 

Informator magazynu "Party" podaje, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli wysłać do Pauliny Smaszcz pismo.

Maciej wraz z Kasią wysłali do niej pismo z żądaniem zaprzestania kolejnych wypowiedzi na ich temat oraz przeprosin. Oni są tym wszystkim już zmęczeni. Zwłaszcza że Katarzyna w tym roku i tak już sporo przeszła - powiedział ich znajomy w rozmowie z "Party".

Czas pokaże, czy Paulina Smaszcz oficjalnie przeprosi Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek.

Zmiany w życiu Pauliny Smaszcz

Obecnie Paulina Smaszcz skupia się na rozwijaniu kariery zawodowej. Na instagramowym profilu regularnie organizuje wykłady dla kobiet. Oprócz tego prowadzi różne warsztaty i szkolenia. Tym, co jeszcze zajmuje jej głowę, jest oczekiwanie na wnuka lub wnuczkę. Już niebawem rodzina Smaszcz się powiększy. Starszy syn bizneswoman i prezentera oraz jego małżonka spodziewają się pierwszego dziecka. O tym, że zostanie babcią, Smaszcz pochwaliła się podczas transmisji na żywo. Wówczas zdradziła także, że w 2023 roku planuje przeprowadzkę. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat.

Dominika GwitDominika Gwit urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Więcej o: