Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka. Aktorka lubi egzotyczne akcenty i ciepłe wnętrza. Na tarasie istna dżungla

Postaci, jaką jest Katarzyna Skrzynecka, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktorka, prezenterka i piosenkarka od lat jest ulubienicą widzów. Fani mogą bacznie śledzić jej codzienne życie i karierę na prężnie działającym Instagramie, gdzie gwiazda zdradza także, jak mieszka. Jej warszawski dom pełen jest podróżniczych i egzotycznych akcentów, zieleni oraz ciepłych wnętrz.

Chociaż w ostatnich dniach głośno było o zakończeniu kariery Katarzyny Skrzyneckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym była jurorką od 2014 roku, gwiazda nadal prężnie działa w mediach społecznościowych. To właśnie na Instagramie aktorka dzieli się swoim zdaniem i zaprasza widzów do prywatnych wnętrz jej domu. Uwagę przyciągają tajemnicze, podróżnicze akcenty oraz bujna roślinność. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Tak mieszka Katarzyna Skrzynecka - warszawski dom pełen pamiątek

Katarzyna Skrzynecka mieszka wraz z mężem Marcinem Łopuckim i córką na warszawskim Mokotowie. Dom rodziny skrywa wiele pamiątek z licznych podróży - nie brakuje rzeźb, obrazów, bibelotów i egzotycznych akcentów. Jak wyznała aktorka kilka tat temu w rozmowie z Agatą Młynarską

To mieszkanie jest w takim kolonialnym, egzotycznym stylu, tak jakbyśmy zawsze byli gdzieś na wakacjach w ciepłym kraju. Nie ma w tym domu ani jednej białej ściany.
 

Dom Katarzyny Skrzyneckiej - przytulne i kolorowe wnętrza

Na zdjęciach zamieszczonych na oficjalnym Instagramie aktorki dostrzec możemy kolorowe wnętrza, meble i dodatki. W pokoju dziennym króluje duża, wygodna i fioletowa kanapa. Ściany zdobią z kolei afrykańskie maski oraz tajemnicze płaskorzeźby. Skrzynecka w jednym z postów wyznała, jak ważny jest dla niej komfort i przytulna atmosfera domu.

Kocham mój azyl... Mój dom wieczorami, nocą, o każdej porze. Ciepły, przytulny, rodzinny, z nutą kolonialnego klimatu i egzotyki, w którym zawsze czujemy się jak w ciepłych krajach każdą porą roku szczęśliwi, pogodni. Wakacje bez wakacji byle razem i w zdrowiu - czytamy na profilu aktorki na Instagramie.
 

Wnętrza Katarzyny Skrzyneckiej to kolonialny klimat i bujna roślinność

Nie sposób nie zauważyć, jak istotną rolę odgrywają w domu aktorki kwiaty i roślinność. Szczególnie na balkonie panuje egzotyczny klimat. Wszystko za sprawą bujnej zieleni i kolorowych gatunków doniczkowych. W postach wielokrotnie można dostrzec, że wspólne sianie czy przesadzanie sadzonek to już niemal rodzinna tradycja. Warto także wspomnieć o domowym pupilu, czyli uroczym cocker-spanielu, który uwielbia pieszczoty i odpoczynek na kanapie.

 

Drewno, ciepłe oświetlenie i rodzinna aura

Nie da się ukryć, że prawdziwą pasją Katarzyny Skrzyneckiej są podróże. W mediach społecznościowych zdjęcia z najróżniejszych wycieczek i podróży są na piedestale. Aktorka wraz z rodziną szczególnie lubuje się w egzotycznych i ciepłych kierunkach, takich jak Grecja, Tanzania, Kreta czy Francja. W pomieszczeniach przeważają drewniane meble i podłogi oraz kolorowe ściany. Nie da się ukryć zamiłowania do fuksji, różu i fioletu. Nie brakuje także kobiecych akcentów, jak futrzane poduchy, klimatyczne i nastrojowe oświetlenie czy okazałego sprzętu kuchennego.

 

Taras - ulubiona część domu Katarzyny Skrzyneckiej 

Przeglądając profil Skrzyneckiej na Instagramie można wyciągnąć szybki wniosek - aktorka kocha słońce i bujną roślinność. Często pojawiają się zatem posty o ulubionych gatunkach, a także podróżnicze inspiracje ogrodnicze. Wśród nich warto wyróżnić lawendę, do której aktorka ma słabość, grecką bougenvillę przywiezioną z podróży, piękny krzew o nazwie hebe andersona variegata, curcumie, która wyjątkowo pięknie kwitnie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.