22 listopada odbył się Bal Fundacji TVN, który zgromadził tłumy znanych osobowości ze świata mediów. Wśród gości pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Paulina Krupińska-Karpiel, Dorota Szelągowska, a także Cezary i Edyta Pazurowie, którzy chętnie pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie.
Wielu uczestników sobotniego Balu Fundacji TVN relacjonowało swoje przygotowania do wydarzenia, odsłaniając kulisy stylizacji i atmosferę towarzyszącą wielkiej gali. Nie zabrakło też tych, którzy dzielili się zdjęciami już z samej imprezy. Jednym z takich gości był Cezary Pazura - aktor opublikował na Instagramie kilka relacji, a na jednej z nich uchwycił… oficjalne menu kolacji. Okazuje się, że goście wydarzenia mogli rozpocząć wieczór od carpaccio z pieczonego selera z polskim parmezanem, truflami i sałatą rzymską. Na danie główne serwowano pierś z perliczki z sosem koniakowym, kremowym purée z chrzanem i limonką oraz karmelizowanymi warzywami, natomiast dla osób preferujących kuchnię roślinną przygotowano domowe kopytka z grzybami leśnymi, pianką borowikową i listkami brukselki. Goście wydarzenia z pewnością byli zadowoleni z tak starannie skomponowanego menu.
Małgorzata Socha zachwyciła na Balu Fundacji TVN. Jej koronkowy look przyciągał wszystkie spojrzenia
Małgorzata Socha ponownie udowodniła, że jest jedną z najbardziej stylowych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka pojawiła się na Balu Fundacji TVN w czarnym, eleganckim komplecie, który łączył elegancję z ponadczasową klasyką. Jej stylizację tworzył koronkowy top oraz dopasowana spódnica, która dodała całości szyku. Socha na te specjalną okazję postawiła na elegancko upięte włosy oraz wyraziste, czerwone usta, dzięki czemu look zyskał odrobinę hollywoodzkiego charakteru. Rzucające się w oczy dodatki dopełniły stylizację, sprawiając, że gwiazda wyróżniała się na tle innych gości i ponownie potwierdziła swój status ikony stylu.
Niebywałe sceny na rozprawie rozwodowej Kubickiej i Barona. "Sandra, przestań. Nie rozmawiam z tobą!"
Pogrzeb BoĹĽeny Dykiel. Tak wyglÄ…da poĹĽegnanie aktorki
Zaskakujące sceny na pogrzebie Bożeny Dykiel. Ksiądz w końcu stracił cierpliwość
Karpiel-Bułecka odpowiada Miszczakowi. Poszło o słowa na temat Krupińskiej
Jolanta Kwaśniewska zapytana o wywiad Marty Nawrockiej w TVN24. Takie ma zdanie
Pola Wiśniewska zalała się łzami na nagraniu. To nie uciszy plotek o kryzysie w małżeństwie
Przed startem mogli się rozpaść. Pobili się o wokalistę. "Często rozmawiamy, ile jeszcze..."
Przejmujące słowa Szelągowskiej o kompleksach. "Pozasłaniałam lustra"
SÄ… modne nie od dziĹ›, ale wiosnÄ… to must-have. Wybieramy zamszowe torebki z Reserved i Mango