Katarzyna Skrzynecka przyłapana na nietypowym zachowaniu w Grecji. Całą winę zrzuciła na... kozy

Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną wyjechała na wakacje do Grecji. Aktorka postanowiła pożegnać tegoroczne lato na Krecie. Na jednym z opublikowanych na Instagramie zdjęć pokazała się w dość nietypowej sytuacji. Jak sama przyznała, została przyłapana na gorącym uczynku.

Katarzyna Skrzynecka bardzo często mówi o swojej miłości do Grecji. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" kiedy tylko może na wakacje udaje się właśnie w te rejony. Jak wielokrotnie wspominała w wywiadach, ceni grecką kulturę, piękne krajobrazy, a także zwyczajne rzeczy, takie jak dostępność świeżych warzyw i owoców. Trudno się dziwić, że na ostatnie tygodnie wakacji wybrała właśnie ten kierunek. Aktorka chętnie dzieli się na Instagramie relacjami z podróży. Tym razem pokazała się jednak w dość nietypowej sytuacji, czym rozbawiła swoich obserwatorów.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze

Katarzyna Skrzynecka przyłapana na nietypowym zachowaniu w Grecji. Tłumaczy, że zawiniły owce i kozy

Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że na wakacjach unika przepełnionych turystami miejsc. Najczęściej wybiera puste plaże i małe miejscowości. Zrelaksowana wakacyjnym wypoczynkiem opublikowała zdjęcie przedstawiające dość nietypową sytuację. Na fotografii jurorka popularnego show kuca z otwartą buzią nad pokaźnych rozmiarów wygryzionym arbuzem. Jak sama dodała w zabawnym opisie to nie ona jest sprawcą ubytku w owocu. 

Dalibóg! Przeto przyłapanam. Arbuza oczywiście coś wygryzło. Może owca? Koza? Nie wiem, czy jadają arbuzy, ale pasą się tuż obok. A ja cwanie podpięłam się pod zdjęcie niczym wilkołak na gorącym uczynku - napisała.
 

Fani natychmiast docenili jej humorystyczne podejście do sprawy.

Niechże pani nie kłamie. Na sto procent to pani dzieło.
Ładnie to tak na kozę zganiać. Ja tam też lubię arbuzy.
Jakieś szkodniki w uprawie. Fotka jak zwykle świetna - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że w tym roku aktorka ma wyjątkowo udane wakacje, bo pole pełne dojrzałych arbuzów znajduje się tuż obok jej domu. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze. Blond Kleopatra? Takiej grzywki nie miała od lat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.