Fanka nagrała spotkanie z Shakirą. Gwiazda zachowała się fenomenalnie, ale reakcja jej syna to hit

Spotkanie na ulicy swojego idola i możliwość zrobienia sobie z nim zdjęcia jest dla wielu osób spełnieniem marzeń. Taką niespodziankę otrzymała fanka Shakiry, która nagraniem z wokalistką podzieliła się w sieci.

Nie ma wątpliwości, że Shakira ma za sobą bardzo trudny rok. W czerwcu wokalistka potwierdziła zakończenie 12-letniego związku z Gerardem Pique, a, jak ujawnił hiszpański dziennikarz, były zawodnik FC Barcelony miał dopuścić się zdrady. Sprawa ujrzała światło dzienne, mimo że to rzekomo Shakira chciała zamieść ja pod dywan i ratować relację z ojcem swoich dzieci. Kilka miesięcy później powróciła też kwestia z 2018 roku, gdy wokalistką zainteresowała się hiszpańska prokuratura. Przez cztery lata trwało śledztwo w sprawie oszustwa podatkowego, którego rzekomo miała dopuścić się Shakira. Choć gwieździe zdecydowanie nie brakowało powodów do zmartwień, nie dała tego po sobie poznać podczas spotkania z fanką.

Zobacz wideo Dlaczego Shakira i Pique się rozstali?

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto"Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Shakira z radością pozuje do zdjęcia z fanką. Fenomenalna reakcja wokalistki

Na Shakirę przejeżdżającą samochodem po ulicach Barcelony przypadkiem natknęła się tiktokerka o imieniu Lucy, a sytuacja miała miejsce w październiku ubiegłego roku. Wokalistka była w trakcie załatwiania prywatnych spraw, a w aucie podróżował z nią syn.

Nie byłoby więc nic dziwnego, gdyby odmówiła zapozowania do zdjęcia z fanką, chociażby ze względu na dziecko. Shakira nie zawiodła jednak Lucy, a na prośbę o zrobienie zdjęcia zareagowała bardzo entuzjastycznie. Na zamieszczonym przez tiktokerkę nagraniu widać też syna gwiazdy, Sashę, który także chciał załapać się na fotografii, szeroko uśmiechając się do obiektywu.

Poznajcie rodzeństwo gwiazdBrat Macieja Zakościelnego jest zabójczo przystojny. Poznajcie rodzeństwo gwiazd

Na prośbę o selfie czy autograf gwiazdy reagują jednak różnie. Niedawno głośno zrobiło się o sytuacji z udziałem Roberta Lewandowskiego, który niechętnie podpisał podsuniętą mu przez fana koszulkę. Jak wynikało z komentarzy pod nagraniem, piłkarz prawdopodobnie pomylił go z inną osobą, która o autograf prosiła go już kilkukrotnie. Trzeba jednak oddać sprawiedliwość, że fan zaczepił "Lewego" w bardzo prywatnej sytuacji, podczas spaceru z rodziną.

Więcej o: