Rodzeństwo gwiazd. Brat Janusza Chabiora mógłby grać jego dublera, a siostra Julii Wieniawy poszła w jej ślady

Maciej Zakościelny ma brata, który jest od niego nie mniej przystojny. Wersow za to długo miała opory przed pokazywaniem siostry. Poznajcie rodzeństwo polskich gwiazd.

Ralph Kamiński swego czasu wyznał, że ma na ciele wytatuowane imię brata. Wytłumaczył, że Wiktor jest dla niego jedną z najbliższych osób na świecie i bardzo dużo mu zawdzięcza. Z pewnością rodzeństwo jest ważnym wsparciem dla gwiazd, które na co dzień muszą zmagać się z presją mediów i fanów. Przyjrzeliśmy się braciom i siostrom rodzimych celebrytów.

Maciej Zakościelny

Zacznijmy od aktora, do którego od lat wzdycha żeńska część widowni. Mało kto jednak wie, że Maciej Zakościelny ma również bardzo przystojnego brata. Filip Zakościelny ma 43 lata i skończył studia ekonomiczne w Warszawie. Od lat rozwija karierę w różnych bankach. Aktualnie pracuje w jednym z nich jako product manager. Z jego mediów społecznościowych łatwo można wywnioskować, że uwielbia podróże, a także ekskluzywne sporty jak golf czy kitesurfing.

Filip ZakościelnyFilip Zakościelny Instagram / @filipzako01

Ralph Kamiński

Wróćmy do wspomnianego piosenkarza, którego kariera w ostatnich latach nabrała nieprawdopodobnego tempa. Ralph Kamiński wielokrotnie podkreślał, jak ważna jest dla niego rodzina. Świetny kontakt ma z 25-letnim bratem Wiktorem, którego jakiś czas temu pokazał na Instagramie.

 

Joanna Opozda

Gwiazda niedawno pochwaliła się młodszą siostrą. Aleksandra jest bardzo podobna do znanej aktorki. 30-latka jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie dzieli się fotografiami z licznych podróży, które uwielbia. Na co dzień mieszka w Warszawie i działa w sieci jako influencerka. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 40 tys. osób.

 

Wersow

Weronika Sowa chętnie odsłania przed odbiorcami życie prywatne. Członkini Ekipy długo zastanawiała się, czy pokazać młodszą siostrę w internecie. Nadia ma obecnie 10 lat i zawsze bardzo cieszy się, kiedy Wersow wraca do rodzinnego domu w Mielcu. Influencerka wielokrotnie wspominała, że są sobie bliskie. Po długich rozmowach z rodzicami zdecydowała się pokazywać, jak spędzają razem czas.

Wersow z młodszą siostrąWersow z młodszą siostrą https://www.instagram.com/wersow/

Janusz Chabior

Brat Janusza Chabiora, Piotr, skończył studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jednak okazuje się, że ma duszę artysty, jego pasją jest fotografia. Jakiś czas temu aktor pokazał na Instagramie, że z bratem łączy go nie tylko miłość do sztuki. Panowie wyglądają jak dwie krople wody!

Janusz Chabior z bratemJanusz Chabior z bratem instagram

Andrzej Piaseczny

Brat wokalisty jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Andrzej Piaseczny swego czasu pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie Krzysztofa oraz jego syna, który poszedł w ślady ojca. Piosenkarz w 2018 roku w Onet Rano wyznał, że są kwestie, w których się nie zgadza z bratem. Głównie to tematy polityczne. Zaznaczył jednak, że kiedy dochodzi do rodzinnych spotkań, nie poruszają drażliwych tematów.

 

Julia Wieniawa

Na koniec przedstawiamy wam siostrę Julii Wieniawy. Alicja Wieniewa-Narkiewicz może się pochwalić rolą w serialu "Przyjaciółki", ale kto wie, może to dopiero początek jej kariery. Ciekawe czy starsza siostra udziela jej aktorskich rad.

Julia Wieniawa z siostrą i babciąJulia Wieniawa z siostrą i babcią Fot. @juliawieniawa

Która z przedstawionych osób, ma waszym zdaniem szansę zrobić podobną karierę jak popularne rodzeństwo? 

Więcej o: