Małgorzata Tomaszewska spisała testament. Wyjaśnia, co w nim zawarła

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła wyznaniem, że już spisała testament. Wiemy, co się za tym kryje. Od jakiegoś czasu gwiazda TVP łączy karierę zawodową z samotnym macierzyństwem.

Małgorzata Tomaszewska to córka słynnego bramkarza Jana Tomaszewskiego. Swoją telewizyjną karierę rozpoczynała w stacji Polsat jako pogodynka, ale w krótkim czasie związała się z TVP. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji. Gospodyni "Pytania na śniadanie" jest dwukrotnie rozwiedziona, a z drugim mężem ma syna Enzo. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku. Ostatnio Małgorzata Tomaszewska wyjawiła, że spisała testament. Wiemy, co kryje się za tą decyzją. 

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Małgorzata Tomaszewska sporządziła testament. Chce zabezpieczyć przyszłość syna

Małgorzata Tomaszewska 28 stycznia skończy 34 lata. Wydaje się, że to bardzo młody wiek na to, żeby myśleć o testamencie. Jednak prezenterka od dawna ma już wszystko uregulowane. Wszystko po to, żeby zabezpieczyć przyszłość syna. 

Mam wszystko zabezpieczone, i to od dłuższego czasu. Gdy mały miał chyba dwa latka, to spisałam testament. Mam w nim spisane wszystkie szczegóły dotyczące tego, co z synem będzie się działo, jeśli mnie zabraknie - wyznała w rozmowie z "Faktem" Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata Tomaszewska z synem Enzo, Jan TomaszewskiMałgorzata Tomaszewska z synem Enzo, Jan Tomaszewski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że w kwietniu 2022 roku prezenterka poinformowała, że jej małżeństwo z tureckim biznesmenem Ahmetem Seyfi Yigit Tarci należy już do przeszłości. Syna Enzo wychowuje sama. Umiejętnie łączy macierzyństwo z karierą zawodową. Ostatnio została także jedną z prowadzących program "The Voice Senior", a władze TVP angażują ją wiele w dużych projektów, jak Sylwester Marzeń, czy opolski festiwal. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.