Panieńskie nazwiska gwiazd was zaskoczą. Joanna nie zawsze była Przetakiewicz. Podobnie Gessler

Są takie nazwiska w polskim show-biznesie, które zapadły w pamięć wielu osobom. Rozenek, Gessler, Przetakiewicz. Przykłady można mnożyć. Mało kto jednak pamięta, że gwiazdy nie od początku nosiły takie nazwiska.

Ich droga do sławy była długa i często bardzo kręta. Nie wszyscy wiedzą, że te gwiazdy oprócz zmian w życiu zawodowym, przeszły też spore rewolucje w życiu prywatnym. Małgorzatę Rozenek, Magdę Gessler i Joannę Przetakiewicz łączy jedna rzecz. Wszystkie weszły do świata show-biznesu z nazwiskiem po mężu. Sprawdziliśmy, jak się nazywały wcześniej. Będziecie zaskoczeni.

Polecamy: Joanna Przetakiewicz wspomina walkę o życie Rinkego. Mówi o polskiej ochronie zdrowia: Piekło

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz w obłędnej sukience od Valentino. "Słów mi brak"

Panieńskie nazwiska gwiazd. Magda Gessler

Magda Gessler przez lata starała się stworzyć wyrazistą i wszystkim dobrze znaną markę osobistą. Udało jej się to, ale mało kto wie, jakie nazwisko panieńskie miała Magda Gessler, zanim weszła do świata gastronomii i show-biznesu. Okazuje się, że restauratorka pochodzi z domu Ikonowicz.

Magda GesslerMagda Gessler KAPiF.pl / KAPIF.pl

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz, zanim stała się dyrektorką kreatywną marki La Mania, była młodą mamą, która wcześnie wyszła za mąż. Wcześniej nosiła nazwisko Jaroszek, jednak nie jest do niego przywiązana.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Fot. KAPiF

Tak o swoim starym nazwisku opowiadała gwiazda w rozmowie z "Vivą!".

Myślę, że nie jestem już tą samą osobą. Bo ja Joanną Przetakiewicz stałam się, mając 21 lat... Jest ogromny kosmos między tą osobą, która kiedyś byłam - młodą i niedoświadczoną - a pomiędzy tym, kim teraz jestem. Tylko fundament pozostaje ten sam - podkreśliła.

Małgorzata Rozenek

Mało kto wie, że Małgorzata Rozenek pochodzi z domu Kostrzewskich. Perfekcyjna jednak od samego początku promowała się w show-biznesie pod nazwiskiem byłego męża - Jacka Rozenka. Prowadząca "Dzień dobry TVN" jako Małgorzata Rozenek wyrobiła sobie tak rozpoznawalną i szanowaną markę osobistą, że chyba nikt już sobie nie wyobraża jej powrotu do panieńskiego nazwiska.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Instagram/m_rozenek

Katarzyna Żak

Aktorka od wielu lat tworzy udane małżeństwo z aktorem Cezarym Żakiem. Para grała razem między innymi w "Miodowych latach". Mają dwie córki, Zuzannę i Aleksandrę. Okazuje się, że panieńskie nazwisko Katarzyny Żak to Matusiak.

Katarzyna ŻakKatarzyna Żak Fot. KAPiF

Monika Richardson

Dziennikarka przejęła nazwisko po swoim byłym mężu - Willu Richardsonie. To właśnie jako Monika Richardson podbiła serca Polek i Polaków w programie "Europa da się lubić". Kiedy po nieudanym małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim, przejęła po nim nazwisko, chciała wrócić do tego po byłym mężu. Jej poprzedni partner nie miał w związku z tym żadnego problemu.

Nie mam nic przeciwko, by Monika była znowu panią Richardson. To nazwisko dało jej szczęście. Oczywiście, jeśli tylko będzie tego chciała - podsumował Will Richardson w rozmowie z "Faktem".

Warto dodać, że panieńskie nazwisko Moniki Richardson to Pietkiewicz. Nikt dziś nie skojarzyłby, że tak nazywała się znana dziennikarka. 

Monika RichardsonMonika Richardson Agencja Wyborcza.pl

Anna Lewandowska

Tej pani nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynna WAG, trenerka oraz sportsmenka i żona Roberta Lewandowskiego wcześniej nazywała się Stachurska. Jej marką osobistą stanowi mocne, rozpoznawalne na całym świecie nazwisko. Jeśli miałaby plan wrócić do poprzedniego nazwiska, to mogłaby przez przypadek zostać spowinowacona z... Jackiem Stachurskim. 

Anna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczulaAnna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczula Fot. Instagram/ annalewandowska

Więcej zdjęć gwiazd, które nie wróciły do swojego nazwiska panieńskiego, znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.