Roksana Węgiel w teledysku ze starszym chłopakiem! Te słowa udowadniają, że jest szaleńczo zakochana

Roksana Węgiel nagrała teledysk, w którym widzimy jej nowego partnera. Ujęć jest klika. Nie ma wątpliwości, że to Kevin Mglej.

Roksana Węgiel 11 stycznia obchodziła 18. urodziny. To właśnie wtedy też publicznie przyznała, że jest w związku z osiem lat starszym od siebie Kevinem Mglejem. W wywiadzie twierdziła, że to miłość od pierwszego wejrzenia i "nikogo i niczego w życiu nie była tak pewna, jak tej relacji". Odniosła się też do kwestii różnicy wieku (więcej na ten temat TUTAJ). Nie wspominała jednak o tym, że jej ukochany ma dziecko ze znaną aktorką. Media zastanawiały się również, kiedy publicznie pokaże się z 26-latkiem. Okazuje się, że już to zrobiła. Mglej wystąpił w teledysku wokalistki. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel kończy 18 lat. Tak się zmieniała przez lata

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Roksana Węgiel z chłopakiem w teledysku

Na platformie YouTube ukazał się teledysk do piosenki "Ciche Szepty", która promuje najnowszą płytę Węgiel "13+5". Na nagraniu widać roztańczoną nastolatkę w kilku stylizacjach. Nie brak też ujęć, na których nie jest sama. Towarzyszy jej Kevin Mglej. 

Kadr teledysku Roksany WegielKadr teledysku Roksany Wegiel Screen 'Ciche szepty' ; Youtube/Roxie Węgiel

Więcej screenów z teledysku i zdjęć Mgleja znajdziesz w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Co ciekawe podobne ujęcie pojawiło się już jakiś czas temu na Instagramie Węgiel. Wokalistka oznaczyła wówczas ukochanego na fotografii. 

 

Uwagę przyciągają jednak nie tylko kadry teledysku, ale też słowa piosenki. Roksana Węgiel śpiewa wszak o romantycznym związku dwojga ludzi. 

Nie chcemy tacy być./ Tacy jak inni chcą./Zwyczajnie łapać dni./ Tak prosto żyć. 

W dalszej części też jest romantycznie. 

Chodź stąd, daj dłoń./ Zanim postawimy niepoprawny krok.

Słyszymy też:

Samotnych kilka chwil/ już nie pamiętam ich. /Przy tobie lepiej mi./ Nadałeś rytm.
 

Myślicie, że ta dwójka w końcu pojawi się razem na branżowej imprezie i zapozuje razem na ściance?

Więcej o: