Nie żyje tiktoker. Miał 33 lata. "Uwielbiał uszczęśliwiać ludzi"

Nie żyje Taylor Claydorm, tiktoker znany pod pseudonimem Waffler69. Mężczyzna miał 33 lata. Jaka była przyczyna śmierci?

Taylor Claydorm był amerykańskim tiktokerem, któremu popularność przyniosły głównie filmiki, na których spożywa przeróżne smakołyki, mniej lub bardziej udziwnione. Jego konto śledziło 1,8 miliona użytkowników. 11 stycznia 2023 roku mężczyzna trafił do szpitala, jednak nie udało się go uratować. Miał 33 lata.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Śmierć 33-letniego tiktokera. Co było przyczyną?

Jak podaje portal "People", śmierć influencera potwierdził jego brat Clayton, który zamieścił wideo z informacją na własnym TikToku. Pochodzący z Luizjany twórca internetowy miał przejść dzień przed śmiercią zawał serca.

Cześć, jeśli nie wiecie, to jestem spokrewniony z Waffler69. Był moim bratem. Zmarł około 22:00 11 stycznia 2023 roku. Przypuszczalnie był to zawał serca. Został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł półtorej godziny później. To wciąż całkiem nowa informacja, nie wiem, co będzie się działo w najbliższej przyszłości. Ale pomyślałem, że powinienem wejść na TikTok i powiadomić wszystkich. Proszę, utrzymajcie przy życiu jego dziedzictwo. Oglądajcie kontent, który stworzył. Zachowajcie go przy życiu. On uwielbiał uszczęśliwiać ludzi - mówił na filmiku brat zmarłego.

Taylor Claydorm znany szerszej publiczności jako Waffler69. Nagrywał filmiki, na których próbował przeróżne wynalazki z branży spożywczej, zawsze z uśmiechem na twarzy. Kosztował między innymi koreańskie corn dogs, spaghetti z ośmiornicą, chipsy o smaku majonezu czy Cheetosy churros. Na ostatnich filmikach jadł popularne w Stanach płatki śniadaniowe Fruit Loop w wersji XXL. Mężczyzna stworzył też markę z własnymi przyprawami oraz koszulki z logo.

Rodzina Claydorma opublikowała zbiórkę na portalu GoFundMe, zebrać kwotę potrzebną na opłacenie kosztów pogrzebu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.