Fanka zauważyła zmianę na twarzy Blanki Lipińskiej. Autorka "365 dni" ujawnia, co się stało. "Kwas mi migrował"

Blanka Lipińska nie ukrywa swojego zamiłowania do medycyny estetycznej i poprawiania urody. Celebrytka właśnie zdobyła się na nietypowe wyznanie. Rozpuściła kwas z całej twarzy.

Blanka Lipińska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ostatnio weszła w interakcję z fanami i zrobiła popularne Q&A (pytania i odpowiedzi) na Instagramie. Nie mogło w nim zabraknąć pytania o zabiegi medycyny estetycznej. Pisarka rozwiała wszelkie wątpliwości i wyznała, że zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu, którym miała wypełnioną twarz. Zdradziła, dlaczego podjęła się takiego kroku. 

Zobacz wideo Wiemy, jak Blanka Lipińska urządzi drewniany dom. "Tam się będzie dużo działo"

Blanka Lipińska pozbyła się wypełniaczy z twarzy

Na Instagramie Blanki Lipińskiej cyklicznie pojawia się okienko do zadawania pytań. Fanów od lat nurtuje kwestia zabiegów medycyny estetycznej, jakich podjęła się pisarka. Tym razem jedna z internautek dopatrzyła się znacznego szczegółu. Blanka Lipińska ma zdecydowanie mniejsze usta. Zaciekawiona postanowiła dopytać o ten fakt. 

Rozpuściłaś sobie usta? Są dużo mniejsze niż kiedyś? Zamierzasz jeszcze powiększyć? - zapytała na Instagramie.

Blanka Lipińska nie chciała pozostać bez odpowiedzi i natychmiast rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Rozpuściłam cały kwas w twarzy. Niestety, tak jak mówiłam na live o medycynie estetycznej, kwas mi migrował, czyli przesunął się z miejsca, gdzie został podany. Teraz pani doktor naprawia, to by było ładnie. Długa droga przed nami. Dopiero za kilka miesięcy będzie tak, jak obie chcemy - dosadnie wyjaśniła Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska rozpuściła kwas na twarzyBlanka Lipińska rozpuściła kwas na twarzy fot. Instagram/blanka_lipinska

Niedawno Blanka Lipińska z nowym ukochanym wybrała się na egzotyczne wakacje. W mediach społecznościowych chętnie relacjonowała słoneczne chwile i pokazywała fanom zapierające dech w piersiach widoki. 

 

Myślicie, że usunięcie kawasów z twarzy przyniesie Blance Lipińskiej oczekiwane efekty? Zobaczymy. Z pewnością będziemy was na bieżąco informować. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.