Iga Lis na domówce w czułych objęciach Taco Hemingwaya. Tak osobiste kadry to u nich rzadkość

Iga Lis wspomina miniony rok. Opublikowała wcześniej niewidziane kadry. Znalazły się także zdjęcia z Taco Hemingwayem.

Iga Lis od dziecka przebywała w blasku fleszy w związku z karierą jej sławnych rodziców. Jako kobieta skupiła się na nauce i stroni od mediów. Od lat jest w szczęśliwym związku z raperem Taco Hemingwayem. Sporadycznie na Instagramie wrzuca zdjęcia i pokazuje bardziej intymne kadry, na których widać, jak rozwija się ich związek. Jednak są one rzadkością, dlatego tak bardzo poruszają fanów pięknej pary. Pod koniec roku zakochani bawili się na koncercie i domówce w szerokim gronie. Na nagraniach widać, jak para się przytula. 

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

Iga Lis żegna stary rok niepublikowanymi kadrami. Są także z Taco Hemingwayem

Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya od początku cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jednak raper niechętnie udziela wywiadów i prawie nigdy nie mówi o życiu prywatnym. Wyjątkiem są jego utwory. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin również nie jest wylewna w mediach. Dlatego też każde wspólne zdjęcie pary wywołuje sporo emocji. W ostatni dzień roku Iga opublikowała kilka kadrów, wcześniej niepublikowanych na InstaStories. To głównie nagrania z koncertów, imprez, wakacji, znalazło się także zdjęcie Kingi Rusin. Jednak najwięcej sensacji wywołały kadry z ukochanym.

Na nagraniu, które powstało podczas domówki, można dostrzec tańczącego rapera i Igę, która kieruje się w stronę ukochanego. Para wpada w objęcia i zaczyna tańczyć. 

Iga Lis i Taco HemingwayIga Lis i Taco Hemingway Fot. @iga_lis

To jednak nie jedyne ich wspólne zdjęcie. Dalej na relacji widzimy już bardziej pozowane ujęcie. Fotografia musiała być zrobiona podczas imprezy. Zakochani są elegancko ubrani, Iga trzyma w ręce szklankę z napojem i bawią się ze znajomym.

Iga Lis i Taco HemingwayIga Lis i Taco Hemingway Fot. @iga_lis

Choć Taco i Iga są razem już od dobrych kilku lat, trudno wskazać, kiedy zaczęli się spotykać. Pierwsze oficjalnie doniesienia o ich związku pojawiły się w 2018 roku.

Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.