Iga Lis w ognistej sesji. Wygina się przed obiektywem

Iga Lis opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których przybiera taneczne pozy. Nastrojowe fotografie zachwyciły fanów.

Iga Lis to córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jako nastolatka próbowała swoich sił jako modelka, jednak ostatecznie postanowiła porzucić dobrze zapowiadającą się karierę i wyjechała na studia do Londynu. Pomimo że wycofała się z show-biznesu, jej życie prywatne nadal budzi duże zainteresowanie. Ostatnio dziewczyna Taco Hemingwaya opublikowała serię nastrojowych zdjęć. Otrzymała mnóstwo komplementów.

Zobacz wideo Kinga Rusin na wakacjach podziwia żółwie: "To takie lokalne krówki"

Iga Lis wygina się przed obiektywem i zaprasza do tańca. Fani: Cudowna

Iga Lis zgromadziła na Instagramie ponad 150 tysięcy obserwujących. Córka Kingi Rusin rzadko jednak dzieli się tam swoim życiem prywatnym. Zazwyczaj są to zdjęcia z wyjazdów lub kadry ze znanymi przyjaciółmi. Niedawno dziewczyna Taco Hemingwaya pochwaliła się serią nastrojowych fotografii, na których przybiera taneczne pozy. Sesję wykonano w nocy, więc ujęcia są nieco mgliste i rozmazane.

Zapraszam do tańca - napisała pod postem.
 

Fani byli pod ogromnym wrażeniem zdjęć. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

Prześliczna.
Cudowna.
Nie wytrzymam, cudo - zachwycali się internauci.

Iga Lis od kilku lat spotyka się z Taco Hemingwayem. Pierwsze doniesienia na temat ich relacji pojawiły się w 2018 roku. Para wzbudza duże zainteresowanie mediów, jednak oni rzadko pokazują się razem publicznie. Nie afiszują się także ze swoim związkiem w mediach społecznościowych. Ze względu na powściągliwość zakochanych, niejednokrotnie pojawiały się plotki o rozstaniu. Spekulacje nigdy nie okazały się prawdziwe, bo była modelka i raper nadal są razem.

Jak wam się podoba taneczna sesja Igi Lis?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.