Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani podczas romantycznej chwili. Nie szczędzili czułości

Iga Li pochwaliła się z fanami romantyczną chwilą. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z ukochanym, Taco Hemingwayem.

Nie cichą doniesienia na temat skandalu z udziałem Tomasza Lisa, który jeszcze do niedawna był redaktorem naczelnym "Newsweeka". W maju w trybie natychmiastowym pożegnał się z pracą w Ringier Axel Springer Polska. Szybko pojawiły się spekulacje, że odejście spowodowane jest skargami na jego zachowanie. Fakt, że sprawa wciąż jest w toku, a głos zabierają kolejne osoby (m.in. Renata Kim, która ujawniła, że zawiadamiała HR i związki zawodowe o sytuacji w gazecie) z pewnością przysparza wiele stresu bliskim Lisa. Jego córka Iga milczy i nie odnosi się do sprawy. Ostatnio na Instagramie wrzuciła zdjęcie z ukochanym. Pozują w objęciach.

Iga Lis i Taco Hemingway na Open'erze. Pozowali w uścisku 

Iga Lis zapewne stara się odcinać od kontrowersji związanych z Tomaszem Listem. Jak gdyby nigdy nic wrzuca do sieci zdjęcia z Open'era. Na jednym z nich pozuje z koleżanką na tle świateł i tłumów zgromadzonych na terenie gdyńskiego festiwalu. Na innym tuli się do ukochanego, który patrzy prosto w obiektyw. Ją widać jedynie od tyłu. 

Taco Hemingway wcześniej wystąpił podczas festiwalu. Postanowił wówczas zrobić niespodziankę fanom Dua Lipy, którym nie było dane posłuchać jej piosenek. Zaśpiewał do jej hitu "Levitating".

Zobacz też: Iga Lis na kolanach Taco, a Natalia Szroeder - Quebo. Rzadki widok. "Jeden na czterech mężczyzn jest szczęśliwy"

Choć Taco i Iga są razem już od dobrych kilku lat, trudno wskazać, kiedy zaczęli się spotykać. Pierwsze oficjalnie doniesienia o ich związku pojawiły się w 2018 roku. Od tego czasu sporadycznie wrzucają wspólne ujęcia do sieci - lądują tam głównie za sprawą Igi. Najnowszą fotografię pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.