Polsat płaci publiczności za udział w sylwestrowym koncercie. Znamy stawkę. Nie wszyscy mogą jednak zarobić

W sieci pojawiły się doniesienia, jakoby część publiczności bawiącej się podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem mieli stanowić opłaceni statyści. Wiemy, jakie stawki oferuje stacja.

Wielu Polaków, zamiast na hucznej imprezie, woli spędzić sylwestra w domu przed telewizorem. W tym roku konkurować ze sobą będą dwie imprezy, Sylwester Marzeń z Dwójką i Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu. TVN nie zdecydował się bowiem na organizację koncertu z okazji pożegnania starego i przywitania nowego roku. Stacje rywalizują o oglądalność, zapraszając na scenę polskie i zagraniczne gwiazdy. Tłumy fanów przybyły także do Chorzowa i Zakopanego, aby obejrzeć występy swoich idoli na żywo. Okazuje się, że ci, którzy zdecydują się na udział w sylwestrze organizowanym przez Polsat, mogą dodatkowo jeszcze sporo zarobić. Muszą jednak spełnić pewne warunki.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o zabawnych sytuacjach i wpadkach. "Było ciężko wytrzymać"

Bojkot TVP. Nie tylko Mel C podziękowała stacji. Ewa Farna i Krzysztof Krawczyk też odmówili współpracyNie tylko Mel C podziękowała TVP. Farna i Krawczyk też odmówili współpracy

Polsat płaci publiczności za udział w sylwestrowym koncercie. Znamy stawkę. Nie wszyscy mogą jednak zarobić

Podczas Sylwestrowej Mocy PrzebojóPolsatu wystąpią przede wszystkim polskie gwiazdy. Na chorzowskiej scenie zobaczymy między innymi: Marylę Rodowicz, Beatę Kozidrak i Bajm, Dodę, Anię Dąbrowską, Cleo, Ralpha Kamińskiego, Feel, Grzegorza Hyżego, Big Cyc, Lady Pank, Enej, i Michała Wiśniewskiego. Fani z całej Polski przyjechali na Górny Śląsk, aby pożegnać stary rok w towarzystwie swoich idoli. Dzięki udziałowi w sylwestrowym koncercie niektórzy mogą się nawet wzbogacić. Agencja Unagi Media zamieściła bowiem w mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym poszukuje "roztańczonej publiczności". Oferowana stawka to 200 złotych. Nie każdy będzie mógł jednak odpowiedzieć na ogłoszenie. Stacja zdecydowanie preferuje bardzo młode osoby.

Poszukujemy roztańczonej publiczności w wieku 18-25 lat na Sylwester z Polsatem 2022/23. 31/12/2022, Chorzów, 18-24:30, 200 zł. Nie ma transportu z Warszawy - czytamy w ofercie.

OgłoszenieOgłoszenie Facebook/ statyści, epizodyści, aktorzy grupa ogólnopolska

Pod ogłoszeniem pojawiło się wiele komentarzy od oburzonych internautów, którym nie spodobał się tak ograniczony przedział wiekowy adresatów oferty.

Co za dyskryminacja ludzi po 25 roku życia!
Przecież to wykonawcy dla ludzi 40 plus.
Do czego to doszło żeby kupować publiczność - pisali komentujący.

Black Eyed PeasBlack Eyed Peas przygotowują się na wieczór. Nauczyli się słowa po polsku!

Skusilibyście się na ofertę Polsatu?

Więcej o: