Martyna Wojciechowska pokazała córkę. Fani w szoku: O rany, to Marysia?!

Martyna Wojciechowska pochwaliła się nową fotografią na Instagramie, gdzie pozuje z córką. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli: "To nie może być Marysia!".

Martyna Wojciechowska nieczęsto chwali się bardzo prywatnymi kadrami w mediach społecznościowych. Tym razem dziennikarka i podróżniczka zrobiła wyjątek i wstawiła na Instagram zdjęcie z córką. Okazuje się, że niegdyś mała Marysia ma dzisiaj już 14 lat i bardzo się zmieniła od czasu, kiedy pokazywała się pierwszy raz z mamą na salonach. Ostatnio panie wybrały się razem do Berlina i dodały z tej okazji zdjęcie. Internauci nie mogli uwierzyć, że Maria Wojciechowska aż tak wyrosła.

Polecamy: Gwiazdy żegnają Mariusza Waltera. "Dziękuję, że we mnie uwierzyłeś prezesie"

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Martyna Wojciechowska pokazała córkę. Fani nie poznają

Martyna Wojciechowska i jej córka Maria wybrały się w podróż do Berlina. Kiedy podróżniczka dodała zdjęcie na Instagrama, to internauci od razu zaczęli komentować fotografię. Byli zszokowani tym, jak bardzo zmieniła się córka Martyny Wojciechowskiej. Pod zdjęciem podróżniczki na Instagramie pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

 

Jeden z internautów napisał:

O rany, to Marysia!? Jakie piękne oczy (reszta pewnie też, ale zasłoniła kubkiem).

Inna osoba dodała także, że jest bardzo zaskoczona tym, jak się dziś prezentuje Maria Wojciechowska.

Ja się pytam, gdzie jest ta mała Marysia? Przecież wygląda już jak poważna nastolatka.
To jest ta mała Marysia? Matko, ale wydoroślała.

Martyna Wojciechowska - córka

Maria Wojciechowska przyszła na świat w kwietniu 2008 roku. Jest córką Martyny Wojciechowskiej i płetwonurka Jerzego Błaszczyka, który zmarł w 2016 roku w wyniku choroby nowotworowej. 

Więcej o: