"Klan". Dom Lubiczów zniszczony! Uderzył w niego... meteoryt

Widzowie "Klanu" z pewnością dobrze znają dom Lubiczów. Zabytkowa willa, w której mieszkają Elżbieta i Jerzy, nie zmieniła się od pierwszego odcinka. Teraz jednak małżeństwo musi się wyprowadzić. W kolejnych odcinkach dojdzie do tajemniczych zdarzeń, które zniszczą budynek.

Rodzinny dom Lubiczów to wręcz wizytówka całego serialu. Każdy, kto widział choć jeden odcinek "Klanu" na przestrzeni ostatnich 25 lat, z pewnością zwrócił uwagę na monumentalny budynek, w którym mieszka rodzina. Dom jest zabytkowy, ale… wcale nie mieści się na warszawskiej Sadybie. Willa "Renata", bo tak naprawdę się nazywa, zlokalizowana jest w podwarszawskiej Podkowie Leśnej.

Tajemnicze wydarzenia w "Klanie"

Nowe odcinki "Klanu" dostarczą prawdziwych emocji za sprawą wydarzeń związanych właśnie z willą Lubiczów. W odcinku 4072., który był wyemitowany 28 grudnia, Elżbieta i Jerzy kładli się spać. Usłyszeli nagle huk. W całym domu zgasły światła. Co tam się wydarzyło?

Elżbieta i Jerzy zdecydowali się spędzić noc u sąsiadów – Krzysztofa i Lutki. Coś – jeszcze nie do końca wiadomo co – zniszczyło dach i instalację elektryczną. Straż pożarna ugasiła pożar i zabezpieczyła teren posesji.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Do domu ani do apteki nie można wejść. Małżeństwo decyduje się więc zamieszkać chwilowo u sąsiadów. Powód zerwanej instalacji jest niejasny. Jerzy rozmawiał z inspektorem, który przekonał go, że w domu nie jest bezpiecznie. Co więcej, przekazał hipotezę strażaków. Ich zdaniem dom Lubiczów mógł uszkodzić meteoryt. Na miejscu bowiem znaleziono skałę nieznanego pochodzenia.

Elżbieta postanowiła zamknąć aptekę na trzy miesiące. Małżeństwo przeniosło się na najbliższy czas do sąsiadów. A my w kolejnych odcinkach dowiemy się, czy uda im się wrócić do zabytkowej willi.

Jak ustalił nieoficjalnie dziennik "Fakt", ten nagły zwrot akcji w fabule wynika z prac remontowych. Na ulicy wokół posesji trwają roboty drogowe, więc ekipa przez pewien czas nie może się dostać na teren willi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.