Agnieszka Woźniak-Starak na śledziku w bardzo wysokich obcasach. "Czasem lubię mieć 190 cm wzrostu". Wygląda obłędnie

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na świąteczne party i jak zazwyczaj zadała szyku. Tym razem uwagę wszystkich zwróciły niebotycznie wysokie obcasy. Internauci piali z zachwytu.

Agnieszka Woźniak-Starak od dawna jest zaliczana do grona najbardziej stylowych gwiazd w polskim show-biznesie. Prowadząca "Dzień dobry TVN" non stop wymieniana jest w rankingach najlepiej ubranych. Wydaje się, że czerpie też dużą przyjemność z pokazywania stylizacji na Instagramie. Właśnie pochwaliła się, jak ubrała się na świąteczne party i jak zwykle przykuła uwagę. Tym razem niebotycznie wysokimi obcasami. 

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-StarakWoźniak-Starak wspomina najlepszy prezent od męża. Zaskakujący, ale praktyczny

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny zachwyciła stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak tym razem postawiła na klasyczną czerń. Pokazała się ultrakrótkiej sukience-bombce z bufiastymi rękawami i biżuteryjnym paskiem. Niezwykle ważną rolę odegrały tu dodatki: naszyjnik w rockowym stylu, delikatne kolczyki i klasyczny zegarek. Jednak cała uwaga skupiła się na butach. Celebrytka założyła dwunastocentymetrowe platformy z paskiem wokół kostki. 

Czasem lubię mieć 190 centymetrów wzrostu - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.
 

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak znajdziesz w galerii na górze strony.

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak spodobała się także internautom. Dali temu wyraz w komentarzach.

Aga, petarda!
Jest kucyk to optycznie nawet ponad 190 centymetrów.
Aguś bosko.
Ulalala modelka.
Nogi do nieba.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie. Swoje wyrazy uznania zostawiły także m.in. Paulina Krupińska, Magda Steczkowska i Magdalena Stępień.

Też uważacie, że Agnieszka Woźniak-Starak to prawdziwa ikona stylu?

dom Agnieszki Woźniak-StarakWilla Woźniak-Starak to raj na ziemi. Wrażenie robi zwłaszcza piękna oranżeria

Więcej o: