Alicja Bachleda-Curuś święta spędzi w Zakopanem. Powrót do domu nieco stresuje gwiazdę: Jestem czarną owcą

Alicja Bachleda-Curuś tegoroczne święta spędzi w rodzinnym gronie. Aktorka przyleci ze Stanów razem z synem i zatrzyma się w domu w Krakowie. Wigilię natomiast zaplanowano w Zakopanem. Podróży do korzeni towarzyszą jednak niemałe emocje.

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles, jednak kocha ojczyznę i chętnie do niej wraca. Jak wyznała w rozmowie z "Na Żywo", tegoroczne święta ma zamiar spędzić razem z synem i rodziną w Zakopanem. Gwiazda podkreśla, że kocha piękne góry i Podhale, a także lubi wracać do korzeni. 

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarellBachleda-Curuś ma problem z Farellem. Nie chce się zgodzić na wyjazd syna

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

Alicja Bachleda-Curuś spędzi święta na Podhalu

Rodzinę Bachledy-Curuś łączy długa tradycja polskich gór i Podhala. Chociaż najbliżsi mieszkają na co dzień w Krakowie, to właśnie samo południe polski jest ich ukochanym regionem. Aktorka przyleci do Polski razem ze swoim 13-letnim synem Henrym, który jest owocem jej związku z Colinem Farrellem. Dalsi członkowie rodziny Bachledy-Curuś mieszkają u podnóża Tatr, gdzie planują przygotować elegancką kolację i spędzić wolny czas.

W Zakopanem mieszka brat ojca aktorki, były burmistrz Zakopanego, Adam Bachleda-Curuś. On i jego rodzina szczególnie pielęgnują góralskie i katolickie wartości, co nie zawsze odpowiada Alicji i jej bratu. Chociaż aktorka bardzo się cieszy na nadchodzące święta, w jednym z wywiadów przyznała, że powrót do korzeni może być nieco stresujący. Powodem jest podejście do tradycji i rygorystycznych wartości rodziny. 

U nich wszystko musi być po bożemu. Narzeczeństwo, ślub i dopiero dziecko. Każdy to wie i przestrzega... Ale nie ja jedna jestem czarną owcą. Mój starszy brat Tadeusz jest równie niepokorną duszą i romantykiem, jak ja - mówi aktorka w rozmowie w "Na Żywo".

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

 
Więcej o: