Rodzina Alicji Bachledy-Curuś wkrótce się powiększy? "Chciałabym mieć córeczkę"

Alicja Bachleda-Curuś niedawno przyznała się, że myśli nad wyprowadzką z Los Angeles. W wywiadzie zdradziła również, że chciałaby, aby Henry miał rodzeństwo.

Alicja Bachleda-Curuś razem z synem na co dzień mieszka w Los Angeles. Ojcem Henry'ego jest Colin Farrel, dlatego dotychczas gwiazda nie brała pod uwagę przeprowadzki gdzieś dalej. W ten sposób jej syn miał blisko siebie zarówno mamę, jak i tatę. Niedawno aktorka przyznała, że myśli nad zmianą miejsca zamieszkania. Marzy jej się okolica spokojniejsza od głośnego miasta. Czy za tymi planami kryje się poważniejsza decyzja?

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Alicja Bachleda-Curuś ma dość Los Angeles?

Alicja podkreśliła, że wcześniej nie myślała o zmienieniu miejsca zamieszkania. Wspólne wychowanie syna nie jest łatwe, a chcąc uniknąć większych komplikacji, mieszkanie niedaleko Farrela było rozsądną i wygodną opcją, która nie krzywdziła Henry'ego.

Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Baby by Ann".

Henry już całkiem wyrósł, a aktorka poczuła większe pole do działania. Głośne, duże miasto stało się przytłaczające, a spokojna miejscowość na pewno spodoba się również synowi aktorki.

Zaczęłam myśleć o tym, by przenieść się w jakąś spokojniejszą okolicę. Wystarczy Internet i można fajnie żyć. Kto wie, może to będzie mój następny krok? Dalej za oceanem, ale jakieś spokojniejsze miejsce, bo do pracy zawsze można dojeżdżać - przytacza słowa Alicji "Rewia".

O jakim następnym kroku mówi Bachleda-Curuś? Czyżby w jej życiu szykowały się poważne zmiany? Tak można wnioskować po nowych wypowiedziach aktorki.

Alicja Bachleda-Curuś planuje drugie dziecko?

Gwiazda jest już w nowym związku, który zapowiada się na coś poważnego. Jakiś czas temu Alicja potwierdziła nawet zaręczyny. Jakie są dalsze plany?

Dziś być może chciałabym mieć córeczkę. To wszystko zależy od sytuacji i od tego, czy jest komu dać to dziecko. A teraz jest taki moment, że jest fajnie, jest ta przestrzeń - zdradziła w wywiadzie.

Czy to potwierdza domniemania internautów o planowanej drugiej ciąży aktorki? Jak wiemy, jej fani kibicują, aby wszystko ułożyło się po jej myśli.

Więcej o:
Copyright © Agora SA