Rodzina Alicji Bachledy-Curuś wkrótce się powiększy? "Chciałabym mieć córeczkę"

Alicja Bachleda-Curuś niedawno przyznała się, że myśli nad wyprowadzką z Los Angeles. W wywiadzie zdradziła również, że chciałaby, aby Henry miał rodzeństwo.

Alicja Bachleda-Curuś razem z synem na co dzień mieszka w Los Angeles. Ojcem Henry'ego jest Colin Farrel, dlatego dotychczas gwiazda nie brała pod uwagę przeprowadzki gdzieś dalej. W ten sposób jej syn miał blisko siebie zarówno mamę, jak i tatę. Niedawno aktorka przyznała, że myśli nad zmianą miejsca zamieszkania. Marzy jej się okolica spokojniejsza od głośnego miasta. Czy za tymi planami kryje się poważniejsza decyzja?

Colin Farrell z synemColin Farrell spędza dzień z Henrym Tadeuszem. Wspólnie buszowali w księgarni

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Alicja Bachleda-Curuś ma dość Los Angeles?

Alicja podkreśliła, że wcześniej nie myślała o zmienieniu miejsca zamieszkania. Wspólne wychowanie syna nie jest łatwe, a chcąc uniknąć większych komplikacji, mieszkanie niedaleko Farrela było rozsądną i wygodną opcją, która nie krzywdziła Henry'ego.

Teraz jak z rozmawiam z Heniem, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz. Staraliśmy się nigdy nie dać Heniowi odczuć, że czegoś mu brakuje. Wypełnialiśmy tę potencjalną lukę dużą dawką miłości i atencji, uwagi - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Baby by Ann".

Henry już całkiem wyrósł, a aktorka poczuła większe pole do działania. Głośne, duże miasto stało się przytłaczające, a spokojna miejscowość na pewno spodoba się również synowi aktorki.

Zaczęłam myśleć o tym, by przenieść się w jakąś spokojniejszą okolicę. Wystarczy Internet i można fajnie żyć. Kto wie, może to będzie mój następny krok? Dalej za oceanem, ale jakieś spokojniejsze miejsce, bo do pracy zawsze można dojeżdżać - przytacza słowa Alicji "Rewia".

O jakim następnym kroku mówi Bachleda-Curuś? Czyżby w jej życiu szykowały się poważne zmiany? Tak można wnioskować po nowych wypowiedziach aktorki.

Robert GawlińskiRobert Gawliński wyprowadził się z Polski i zrezygnował z muzyki. Został rolnikiem w Grecji! Uprawia oliwki

Alicja Bachleda-Curuś planuje drugie dziecko?

Gwiazda jest już w nowym związku, który zapowiada się na coś poważnego. Jakiś czas temu Alicja potwierdziła nawet zaręczyny. Jakie są dalsze plany?

Dziś być może chciałabym mieć córeczkę. To wszystko zależy od sytuacji i od tego, czy jest komu dać to dziecko. A teraz jest taki moment, że jest fajnie, jest ta przestrzeń - zdradziła w wywiadzie.

Czy to potwierdza domniemania internautów o planowanej drugiej ciąży aktorki? Jak wiemy, jej fani kibicują, aby wszystko ułożyło się po jej myśli.