Alicja Bachleda-Curuś wrzuciła zdjęcie syna na Instagram. Przy okazji pokazała obłędny widok z tarasu. Robi wrażenie!

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles. Niestety, rzadko chce się dzielić swoją prywatnością i wnętrzami luksusowego mieszkania. Teraz jednak zdjęcie syna ujawniło więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Taras i widok z niego robią wrażenie!

Alicja Bachleda-Curuś nie jest zwolenniczką wrzucania codziennych relacji ze swojego życia i opowiadania o nich ciekawskim fanom. Jej prywatność jest odcięta grubą kreską od jej działań w mediach, w dużej mierze związanych z pracą. Ostatnio jednak ujawniła nieco więcej - pokazała nawet zdjęcie 11-letniego Henryka.

Alicja Bachleda-Curuś ma luksusowy taras

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie, którego głównym bohaterem jest Henry Tadeusz (oraz pies), jednak uwagę najbardziej przyciąga co innego. Widzimy na nim Henryka schowanego za dynią ozdobioną z okazji Halloween. Za plecami chłopca rozpościera się jednak zapierający dech w piersiach widok na Los Angeles. Widać, że aktorka ma także basen i może z niego korzystać przez cały rok, bo pogoda w tamtych rejonach niemal zawsze jest słoneczna. 

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś sama obcięła sobie włosy. "Super zmiana!"

Alicja zdjęciem i opisem nawiązała do Halloween i tradycji przebierania się oraz odwiedzania okolicznych domów w celu zdobycia słodyczy. Aktorka nie ukrywa, że cieszy z faktu, że w tym roku wygląda to inaczej. Dynia na stole wskazuje mimo wszystko, że Bachleda-Curuś zadbała o odpowiednią dekorację klimacie Halloween.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś Instagram/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś Dramat Alicji Bachledy-Curuś. "Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć"

Ostatnio media donosiły, że Alicja przeprowadziła się do nowego partnera, z którym obecnie jest zaręczona. Jest więc spora szansa na to, że zdjęcie z tarasu zostało zrobione właśnie u niego, jednak - jak wspominaliśmy - aktorka bardzo mocno chroni prywatność. Dlatego pewnie za szybko nie dowiemy się, jak wygląda prawda.

Zobacz też: Alicja Bachleda-Curuś wraca do Polski! Dostała rolę w romantycznej komedii, za którą może zarobić nawet 400 tys. złotych

Zobacz wideo "The Gentleman". Matthew McConaughey, Hugh Grant i Colin Farrell w nowym filmie Guy'a Ritchiego
Więcej o: