Andrzej Stoch Junior żyje jak król. Na urodziny od rodziców dostał obraz warty fortunę

Wszystko wskazuje na to, że na polskim podwórku objawił się nowy celebryta. Andrzej Stoch Junior to syn bogaczy z Podhala, który wyprawił huczne urodziny w stylu Harry'ego Pottera. W tym celu wynajął cały zamek. Rodzice nie pożałowali też na prezent. Junior dostał obraz warty majątek.

Od wczoraj Andrzej Stoch Junior jest na językach. Wszystko za sprawą hucznej imprezy urodzinowej, którą wyprawił. Młody influencer wynajął cały zamek Czocha, zatrudnił aktorów i chór, a całość została zorganizowana w tematyce filmów o Harrym Potterze. Na uroczystości jak z bajki nie mogło zabraknąć rodziców celebryty, którzy zaliczani są do grona najbogatszych ludzi na Podhalu. Oczywiście mieli też dla syna okazały prezent.  

Zobacz wideo Chris Cugowski o życiu w Anglii. W Polsce jest bogaczem!

Rodzice Andrzeja Stocha Juniora to bogacze z Podhala. Na urodziny dali mu obraz Witkacego

Na Instagramowym profilu Andrzeja Stocha Juniora pojawiło się zdjęcie, na którym rodzice wręczają mu oryginalny obraz Witkacego. 

Andrzej Stoch Junior z rodzicamiAndrzej Stoch Junior z rodzicami Fot. Instagram.com/angie.yunior

Więcej zdjęć Andrzeja Stocha Juniora znajdziesz w galerii na górze strony. 

Sztuka Stanisława Ignacego Witkiewicza święci obecnie triumfy. Jedno ze zdjęć artysty - "Potwór z Dusseldorfu" zostało sprzedane za astronomiczną kwotę 200 600 złotych. Wiele obrazów Witkacego, za które niegdyś artysta liczył sobie 50 złotych, dziś są wystawiane na aukcjach za 50 tysięcy złotych. Taki obraz to prawdziwy rarytas w kolekcji i inwestycja na przyszłość. 

 

Wymyślne i okazałe podarunki w rodzinie Stochów to nic nowego. Sam Junior swojemu ojcu na 70-te urodziny sprezentował nowe biuro.

Na 70-tkę w prezencie nowe biuro, do którego delikatnie się wprowadziłem. Jedna ściana Junior, druga Senior - napisał Andrzej Stoch Junior na Instagramie.

Dodajmy, że Andrzej Stoch Junior jest spadkobiercą prawdziwej fortuny, której dorobił się jego ojciec. To właściciel najważniejszych lokali na zakopiańskich Krupówkach. Wszystko wskazuje na to, że jego syn na trwałe zagości też w polskim show-biznesie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.