Andrzej Stoch Junior jest bajecznie bogaty. Zrobił imprezę w zamku, miał tort wielkości stołu i wynajętych aktorów

Andrzej Stoch Junior to syn bardzo majętnych ludzi z Podhala. Właśnie zorganizował imprezę urodzinową w stylu filmów o Harrym Potterze. Niezły rozmach.

Andrzej Stoch Junior to syn bardzo majętnych górali z Zakopanego. Nic więc dziwnego, że młody celebryta lubi się bawić i to na pełnym wypasie. Przy okazji urodzin zorganizował tematyczną imprezę w stylu Harry'ego Pottera. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie rozmach tego wydarzenia. Dla gości wynajęto nawet zamek, który tego wieczoru przypomniał filmowy Hogwart. Na party zjawili się także liczni celebryci. 

Zobacz wideo Wszyscy wiemy, jak zmienili się główni bohaterzy "Harry'ego Pottera". Drugoplanowych postaci dziś nie poznacie!

Andrzej Stoch Junior bawić się potrafi. Zorganizował imprezę w stylu Harry'ego Pottera

Młody influencer nie szczędził funduszy i wynajął dla gości cały zamek Czocha. Do miejsca zabawy zaproszeni goście wyjechali specjalnym pociągiem "Hogwart Express" z peronu 9 i 3/4, który został zorganizowany na Warszawie Centralnej.

 

Na gości czekała jednak cała masa atrakcji, a wśród nich byli specjalnie wynajęci aktorzy, którzy wcielali się w postaci znane z filmów o Harrym Potterze. Nie zabrakło nawet chłopięcego chóru, który wyśpiewywał motywy muzyczne, które potteromaniacy doskonale pamiętają. Sam jubilat natomiast w przebraniu czarodzieja szalał z gośćmi na parkiecie i oblewał ich szampanem Don Perignon.

Andrzej Stoch JuniorAndrzej Stoch Junior Fot. Instagram.com/angie.yunior

Więcej zdjęć z imprezy urodzinowej Andrzeja Socha Juniora znajdziesz w galerii na górze strony. 

Relacje z urodzinowego przyjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych wielu polskich influencerów. Wśród nich byli m.in. Friz, Wersow, Angelika Mucha. Dodajmy, że prywatnie Andrzej Stoch Junior jest związany z influencerką Agnieszką Grzelak. 

Andrzej Stoch Junior, Agnieszka GrzelakAndrzej Stoch Junior, Agnieszka Grzelak Fot. Instagram.com/angieyunior

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.