W Telewizji Polskiej temat przyszłości Joanny Kurskiej wciąż jest na topie. Prezes TVP Mateusz Matyszkowicz spotkał się z nią zaraz po tym, gdy Jacek Kurski pochwalił się nową światową posadą. W związku z nową pracą dyrektora Banku Światowego w Waszyngtonie, były prezes TVP najpewniej będzie musiał przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Jak na razie Joanna Kurska pozostaje w Polsce. 8 grudnia odbyła kluczową rozmowę z nowym prezesem TVP Mateuszem Matyszkowiczem. Chwilę później oświadczyła, że wybiera się na kilkudniowy urlop. Czyżby jej przyszłość w Telewizji Polskiej wisiała na włosku?
Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, Joanna Kurska opuściła gabinet prezesa w niezbyt szczególnym humorze. Następnie rozpoczęła kilkudniowy urlop. Nie została zwolniona, ale, jak twierdzi jeden z informatorów TVP, przekazała zespołowi jednoznaczną wiadomość. Joanna Kurska spodziewa się, że po powrocie z urlopu jej praca w "Pytaniu na śniadanie" zakończy się raczej prędzej niż później. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, obecny prezes TVP Mateusz Matyszkowicz miał wyraźnie dać do zrozumienia, że ważą się jej losy w TVP i na razie nie wiadomo, czego powinna się spodziewać po powrocie z urlopu.
Matyszkowicz miał dać jej do zrozumienia, że jej losy w TVP jeszcze się ważą i nie wiadomo, co czeka ją po powrocie - powiedział informator z TVP w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.
Joanna Kurska od lat współpracowała z mediami. Była związana m.in. z TVP, Radiem ESKA i Polsatem. W 2016 roku, gdy Jacek Kurski został prezesem Telewizji Polskiej, Joanna pełniła funkcję szefowej biura koordynacji. Jednak odeszła z pracy jesienią tego samego roku. Z powodów etycznych, by nie pracować razem z mężem. Gdy Jacek Kurski przestał pełnić funkcję prezesa TVP, jego żona niemalże natychmiast powróciła i zajęła stanowisko szefowej "Pytania na śniadanie". Na razie nie wiadomo, jak potoczą się jej dalsze losy w Telewizji Polskiej. Data powrotu z urlopu Joanny Kurskiej nie jest znana.
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Gwiazdy podczas Grammy uderzyły w Trumpa i ICE. Były owacje na stojąco
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Emocjonalny wpis Pawła Małaszyńskiego. "Dwa lata temu umarł uśmiech"
Paskowy TVN zażartował ze zdjęcia polityka. "Polska 2050 ma nową szefową, Hołownia..."
Hołownia ogłasza na Instagramie: Dojrzałem do poważnej decyzji. Jego wpis wywołał sporo emocji
Fani grzmią po koncercie Ryszarda Rynkowskiego. Tego żądają od organizatorów