Joanna Kurska zabrała córkę na ściankę, a Stępień pozowała pierwszy raz od miesięcy. Cel był szczytny

Fundacja Pomaganie Jest Trendy po raz czwarty zaaranżowała nagranie bajki o duszku BABU z udziałem znanych osób. Wideo będzie dostępne za darmo w sieci. Organizatorom udało się zaprosić do współpracy m.in. Joanne Kurską, Dariusza Michalczewskiego oraz Magdalenę Stępień.

W 2010 roku powstał projekt Pomaganie Jest Trendy, wspierający działania fundacji DKMS pomagającej chorym na białaczkę. Już pierwsza edycja była ogromnym sukcesem, co sprawiło, że inicjatywa przetrwała i w zmienionej formie, już jako oddzielna fundacja, nadal funkcjonuje. Maskotką cyklicznych akcji jest Duszek BABU, opiekun małych pacjentów, bohater bajek wideo. Produkcje te są dostępne m.in. na stronie fundacji za darmo.

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Zobacz wideo Jacek Kurski oschle o byłych pracownikach TVP

Joanna Kurska z córką

Joanna Kurska zabrała na ściankę córkę, Annę Klarę Teodorę. Dziewczynka ubrana w czerwoną sukienkę była nieco onieśmielona strzelającymi fleszami, ale pozowała dzielnie.

Joanna Kurska z córkąJoanna Kurska z córką AKPA

Anna Markowska z psem

Anna Markowska, aktualna miłość Kuby Wojewódzkiego, pozowała fotoreporterom z psem w objęciach. Jej czworonożny towarzysz wykazał się niezwykłym opanowaniem i dał zrobić sobie sesję.

Anna MarkowskaAnna Markowska AKPA

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień stwierdziła niedawno, że chodzenie na branżowe wydarzenia jest formą terapii. Wydarzenie zorganizowane przez fundację było dla niej kolejną okazją, by pokazać się publicznie.

Magdalena StępieńMagdalena Stępień AKPA

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska, prywatnie mama dwóch dziewczynek, chętnie angażuje się w akcje pomagania najmłodszym. Na ściankę wybrała kraciasty komplet i lekki, dzienny makijaż.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska AKPA

Dariusz Michalczewski

Były bokser także pojawił się na nagraniu. Zdecydował się na niezobowiązujący casualowy zestaw, złożony ze spodni i kremowego golfu. 

Dariusz MichalczewskiDariusz Michalczewski AKPA

Jan Dąbrowski

26-letni youtuber ma dwie córki: dwuletnią Polę i roczną Nelę, dlatego z bajkami dla dzieci jest na bieżąco. Szykując się na nagranie, postawił na wygodę, stąd czarna bluza z kapturem.

Jan DąbrowskiJan Dąbrowski AKPA

Beata Poźniak

Aktorka, reżyserka i producentka mieszka na stałe w Los Angeles i pracuje przy hollywoodzkich produkcjach. Niekiedy odwiedza Polskę. Teraz postanowiła połączyć wizytę w kraju ze szczytną inicjatywą.

Beata PoźniakBeata Poźniak AKPA

Jacek KurskiJacek Kurski stracił fotel prezesa TVP. Lista jego wpadek jest długa

 Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: