Marina rzuciła się na szyję Joannie Kurskiej. Sukces Wojciecha Szczęsnego świętowała z gwiazdami TVP

Wojciech Szczęsny został okrzyknięty bohaterem narodowym po sobotnim meczu z Arabią Saudyjską. Żona bramkarza, która w czasie spotkania była w pracy, dała się ponieść emocjom.

26 listopada Polska rozegrała drugi mecz mundialu w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza spotkali się na murawie z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Nie tylko udało się im wygrać spotkanie, ale też nie stracili żadnej bramki. Wojciech Szczęsny nie miał jednak łatwego zadania, zwłaszcza że pod koniec drugiej połowy meczu sędzia podyktował rzut karny dla Saudyjczyków. Nasz bramkarz bezbłędnie odgadł jednak zamiary wykonującego jedenastkę kapitana przeciwników i obronił strzał.

Zobacz wideo Oceniamy Polaków po meczu z Arabią Saudyjską

Wzruszona Marina przytula Kurską. Tak przeżywała sukces męża

Bohaterami sobotniego meczu bez dwóch zdań byli także zdobywcy bramek, czyli Piotr Zieliński i Robert Lewandowski. Lewa wspierała ukochanego na trybunach, a Laura Zielińska kibicowała mężowi z domu, razem z ich półtorarocznym synem. Żona Wojciecha Szczęsnego była w dość trudnej sytuacji, bo w czasie meczu była w pracy.

W sobotę Telewizja Polska nagrywała spot sylwestrowy, którego producentką jest Joanna Kurska. Na planie, oprócz gwiazd "Pytania na śniadanie", czyli Idy Nowakowskiej i Małgorzaty Tomaszewskiej, znalazła się także Marina, będąca jedną z gwiazd organizowanego przez publicznego nadawcę sylwestra. Kurska, wiedząc zapewne, że spotkanie z Arabią Saudyjską będzie ważne nie tylko dla żony bramkarza, zgodziła się na włączenie telewizora. Marina co chwilę zerkała w ekran i sprawdzała wynik, a gdy Szczęsny obronił karnego, a następnie drużyna strzeliła drugiego gola, rzuciła się na szyję żonie byłego prezesa TVP.

Marina cieszy się z wyniku meczuMarina cieszy się z wyniku meczu TVP

Marina cieszy się z wyniku meczuMarina cieszy się z wyniku meczu TVP

Więcej zdjęć z tej sytuacji, a także Mariny ściskającej Joannę Kurską, znajdziecie w galerii na górze strony.

O tym, że Marina dołączyła do wykonawców "Sylwestra marzeń z Dwójką", poinformowała w sobotę sama zainteresowana, która była gościnią "Pytania na śniadanie". Pełna lista wykonawców nie jest jeszcze znana, jednak portal Wirtualnemedia.pl dotarł do informacji, że w Zakopanem mają wystąpić także m.in. Golec uOrkiestra, Sara James i Zenek Martyniuk. W TVP zabraknie natomiast Maryli Rodowicz. W rozmowie z Plejadą gwiazda zdradziła, że przedstawiciele publicznego nadawcy zgłosili się do niej zbyt późno i zdążyła już z kim innym podpisać kontrakt na sylwestrowy występ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.