Katarzyna Warnke o możliwości powrotu do Piotra Stramowskiego. "Zdarzyło mi się raz i to był błąd"

Katarzyna Warnke została zapytana o przyszłość bez Piotra Stramowskiego. Aktorka opowiedziała także, co myśli o powrotach do byłych partnerów.

Obserwatorzy polskiego show-biznesu doskonale już wiedzą, że związek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego należy do przeszłości. Para poinformowała o swojej decyzji na Instagramie, prosząc również o uszanowanie prywatności w tym trudnym czasie. To jednak nie przeszkadza dziennikarzom w zadawaniu trudnych pytań odnośnie do przyszłości aktorów.

Zobacz wideo Doda odpowiada na krytykę Warnke. Cięta riposta

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz ma dość. Była żona Kurzajewskiego wydała oświadczenie

Katarzyna Warnke o możliwości powrotu do Piotra Stramowskiego

Warnke została zapytana przez serwis Pomponik o to, jak będą wyglądały pierwsze święta po rozstaniu. Aktorka nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi, jednakże przyznała, że obecnie jest w procesie "tworzenia rodziny patchworkowej".

Myślę, że to jest kłopot wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy. Myślę, że to spokojnie da się połączyć, zawsze tutaj najważniejsza jest relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza - przekonuje Warnke.

Aktorka przyznała, że nie jest zwolenniczką powrotów do byłych partnerów. Mimo tego jest zdania, żeby uważać na to, aby nie zepsuć zakończonej relacji do końca - również dla dobra dziecka

Nie jestem za tym, choć ostatnio poznałam parę, która się połączyła ponownie po wielu latach. (...) Jestem za tym, żeby doceniać ten czas, który się razem przeżyło i cieszyć się, że to się udało. Cieszyć się przede wszystkim owocem, czyli np. dzieckiem i nie popsuć tej relacji do końca.

Katarzyna Warnke przyznała, że raz zdarzyło jej się wrócić do byłego partnera i to ją nauczyło, żeby nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki.

Zdarzyło mi się raz wrócić i to był błąd. Oczywiście ja dopuszczam (takie scenariusze - red.), natomiast raczej uważam, że rozdziały zamknięte należy pozostawić zamkniętymi.

Agnieszka Smoczyńska o wpadce 'Daily Mail': Kocham fake newsy"Daily Mail" pomylił Smoczyńską z Binoche. Reakcja reżyserki? Bezcenna

Wygląda na to, że na powrót aktorskiej pary w stylu Jennifer Lopez i Bena Afflecka, na razie nie ma co liczyć.

Więcej o: