Krupińska i Olejnik gratulują piłkarzom. Koroniewska wylewa francuskie wino do zlewu. Dowbor: Ej, no, panowie

Polska zakończyła swoją przygodę z mundialem w Katarze. To nie mogło się obyć bez żywej reakcji celebrytów. Jedni gratulowali polskim piłkarzom formy i dziękowali, inni postanowili podejść do tematu z dużą dozą ironii.

Polska reprezentacja odpadła z mundialu w Katarze po przegranym meczu z Francją. Porażka ma jednak wymiar słodko-gorzki, ponieważ po raz pierwszy od ponad trzech dekad wyszliśmy z fazy grupowej do 1/8 finału mistrzostw świata. Wielu celebrytów wyraziło swój podziw i szacunek dla polskich piłkarzy. Uznanie rodzimych gwiazd zdobył Wojciech Szczęsny, który zaciekle bronił polskiej bramki, ale także Robert Lewandowski, który strzelił pożegnalnego karnego w meczu z Francją.

Zobacz wideo Polska poza mundialem. Jaki to był dla nas turniej?

Robert LewandowskiLewandowski strzelił karnego Francuzom. O radości trudno mówić. "Walczyliśmy"

Celebryci reagują po meczu Polski z Francją na Mundialu. Dowbor: Nie ma wstydu

Maciej Dowbor na Instagramowym koncie udostępnił zdjęcie z profilu "Łączy nas piłka". Widać na nim Piotra Zielińskiego, który był blisko strzelenia gola Francuzom.

Ej, no, panowie, nie ma wstydu. Szkoda bramki dla Francji, ale przecież Piotr Zieliński był naprawdę blisko. Tak trzymać - napisał Maciej Dowbor.

screenscreen Fot. Instagram.com/maciej_dowbor

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawił się za to zabawny filmik, w którym możemy zobaczyć celebrytkę wylewającą ostentacyjnie do zlewu francuskie wino. 

Polacy po tym, jak Francuzi wyrzucili nas z Mundialu - napisała Joanna Koroniewska.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska Fot. Instagram.com/joannakoroniewska

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Paulina Krupińska udostępniła zdjęcie z biało-czerwoną flagą namalowaną na prawym policzku. Celebrytka pokazała także swoją radość po strzelonym karnym przez Roberta Lewandowskiego. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Fot. Instagram.com/pkrupinska

Z kolei Monika Olejnik wyraziła szacunek w kierunku Wojciecha Szczęsnego, który na Mundialu obronił dwa karne i wykazał się doskonałą formą. 

Celebrytów poruszył także widok zapłakanego Liama, którego po zakończonym spotkaniem z Francją próbował pocieszać ojciec. Patrycja Kazadi i Damian Michałowski napisali, że Szczęsny to świetny bramkarz, ale także wspaniały ojciec. 

Wojciech Szczęsny z synem LiamemWojciech Szczęsny po meczu od razu pobiegł do syna. Liam płakał w ramionach bramkarza

Więcej o: