Magdalena Stępień spotkała się z matką córki Jakuba Rzeźniczaka. Była też wzruszająca chwila z małą Inez

Jakub Rzeźniczak nie utrzymuje kontaktu z byłymi partnerkami, ale one odnalazły wspólny język. Wybrały się do restauracji, a potem modelka spotkała się z córką piłkarza.

Zanim Jakub Rzeźniczak zaczął spotykać się z Magdaleną Stępień miał romans z Eweliną Taraszkiewicz. Kobieta urodziła mu córkę Inez, jednak jak mogliśmy się dowiedzieć z jednego z wywiadów, mimo to nie utrzymują kontaktu. Ostatnio nawet zdradziła, że nie miała pojęcia o ślubie piłkarza z jego nową wybranką serca Pauliną Nowicką. Jego poprzednie związki nie należą do udanych, ale połączyły dwie kobiety. Ostatnio byłe partnerki sportowca się spotkały, co udokumentowały na Instagramie.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Jakub RzeźniczakTak się zmieniał Jakub Rzeźniczak. Zobaczcie, jak wyglądał jako nastolatek

Magdalena Stępień spotkała się z byłą dziewczyną Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień powoli stara się wrócić do codzienności po śmierci syna, w czym pomagają jej bliscy. Na Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała z Eweliną Taraszkiewicz. Wybrały się do restauracji.

Magdalena Stępień, Ewelina TaraszkiewiczMagdalena Stępień, Ewelina Taraszkiewicz Instagram @magdalena___stepien

Na kolejnym kafelku InstaStories mogliśmy zobaczyć Magdalenę Stępień, która przytulała córkę byłego partnera - Inez. Odwiedziła ją w domu.

Miód na moje serce - pisała Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień, córka Jakuba RzeźniczakaMagdalena Stępień, córka Jakuba Rzeźniczaka Instagram @magdalena___stepien

Widać, że modelka i Inez mają ze sobą bardzo dobre relacje, a dziewczynka uwielbia ciocię. Nie umknęło to uwadze Taraszkiewicz, która również udostępniła zdjęcie u siebie i pokusiła się o uroczy opis.

Szczęście Inez, gdy zobaczyła ciocię Magdę nie do opisania - zauważyła.

Magdalena Stępień, córka Jakuba RzeźniczakaMagdalena Stępień, córka Jakuba Rzeźniczaka Instagram @ewelatarasz

Ewelina Taraszkiewicz w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że nie ma dobrych relacji z Jakubem Rzeźniczakiem, a ten nigdy nie spędził świąt z Inez. W mediach społecznościowych wspominała również, że ich córka uważa za tatę jej obecnego partnera, na którego zawsze może liczyć. 

'Miasto kobiet'Magda Stępień i Krystyna Przybylska w szczerym wywiadzie. "Leczę się u psychiatry"

Więcej o: