Matka córki Jakuba Rzeźniczaka komentuje doniesienia o jego ślubie. Powiało chłodem

Ewelina Taraszkiewicz, matka córki Jakuba Rzeźniczaka, nie wiedziała nic o jego ślubie w Miami. Zapytana, co sądzi o zmianach, jakie zaszły w życiu byłego partnera, była nad wyraz powściągliwa.

Jakub Rzeźniczak zaskoczył stając na ślubnym kobiercu z Pauliną Nowicką. O ceremonii zorganizowanej za oceanem wiedziała tylko garstka wtajemniczonych. Przypomnijmy, że jest to drugi ślub 36-latka. Pierwszy odbył się w 2016 roku, a wybranką piłkarza była modelka Edyta Zając. Rok później media zelektryzowała wiadomość o nieślubnej córce sportowca, której doczekał się z Eweliną Taraszkiewicz, będąc jeszcze mężem Edyty. Małżeństwo Rzeźniczaka rozpadło się, a fani stanęli murem za jego byłą żoną. Relacja z Taraszkiewicz także się zakończyła, a były kadrowicz związał się na krótko z Magdaleną Stępień. Tuż po rozstaniu, do którego doszło w czerwcu 2021 roku, urodziła syna Oliwiera. Chłopiec zmarł niedługo po pierwszych urodzinach z powodu złośliwego nowotworu wątroby. 

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Ewelina Taraszkiewicz chłodno o drugim ślubie Jakuba Rzeźniczaka

Reporterka Jastrząb Post na wieść o amerykańskim ślubie piłkarza postanowiła poprosić o komentarz matkę jego córki. Ewelina Taraszkiewicz nic nie wiedziała o planach Rzeźniczaka, dlatego pytanie bardzo ją zaskoczyło:

Nie wiedziałam o ślubie. Jakub mnie nie poinformował, a ja nie śledzę jego życia uczuciowego, bo to od zawsze jest pełne zwrotów akcji i zwyczajnie nie interesuje mnie to - wyjaśniła serwisowi.

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Taraszkiewicz zdołała nawiązać relację z Magdaleną Stępień, gdy ta rozstała się już z obrońcą Wisły Płock. Panie zadbały o to, by Inez poznała przyrodniego brata, Oliwiera.

Inaczej przedstawia się sprawa z Pauliną Nowicką. Taraszkiewicz nie ma z nią kontaktu, podobnie zresztą jak Inez:

Inez nie miała okazji poznać aktualnej partnerki ojca. Jak dotąd nie wyrazili chęci spotkania z naszą córką, mimo że jest już świadoma pewnych spraw. Nie pozostaje mi nic innego, jak mówić córce, że tata ma teraz dużo spraw na głowie i mieszka daleko. Zresztą, Inez dalej uważa ciocię Magdę za dziewczynę taty i nie wiem, jak miałabym jej to teraz wytłumaczyć, biorąc pod uwagę jej wiek – ujawniła mama dziewczynki.

Magdalena Stępień zagadnięta na ten sam temat nabrała wody w usta. Uznała, że temat Rzeźniczaka jest dla niej zakończony i nie chce być dłużej kojarzona z piłkarzem.

Jakub RzeźniczakTak się zmieniał Jakub Rzeźniczak. Zobaczcie, jak wyglądał jako nastolatek

Wiedzieliście, że ich rrelacje są tak zdystansowane?

Zdjęcia Jakuba Rzeźniczaka znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: