Mama dziecka Jakuba Rzeźniczaka komentuje ciążę Magdy: Szkoda, że zapomina, że ma już córkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień we wtorek potwierdzili ciążę modelki. W swoim poście na Instagramie piłkarz przekazał, jak bardzo się cieszy z tego stanu rzeczy. Nie wszystkie sformułowania, których użył we wpisie, spodobały się matce jego pierwszego dziecka, Ewelinie.

Magda Stępień, partnerka Jakuba Rzeźniczaka spodziewa się ich pierwszego, wspólnego dziecka. Para podzieliła się radosnymi wieściami na Instagramie, a do sprawy zdążyła odnieść się mama córki piłkarza, Ewelina.

Mama córki Jakuba Rzeźniczaka o ciąży Magdy

We wtorek Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień oficjalnie potwierdzili, że czekają na narodziny dziecka. Wcześniej te wieści były już przekazywane przez informatorów Plotka, jednak oni sami nie zabierali głosu w sprawie. Dopiero gdy na jednym z nagrań dostrzegliśmy ciążowy brzuch, para kilka godzin później udostępniła post ze zdjęciem USG i informacją, że faktycznie już wkrótce urodzi się jej dziecko.

Magda Stępień i Jakub RzeźniczakMagda Stępień po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch. Widać go, gdy spaceruje z Rzeźniczakiem po plaży

Nie ma nic piękniejszego niż oczekiwanie na narodziny nowego członka rodziny. Czyste szczęście, owoc naszej miłości, na który oboje czekamy z niecierpliwością. Jesteśmy szczęśliwi i podekscytowani tak bardzo, że ciężko to wyrazić w słowach.  Dziękuje Ci Madziu, jesteś moim szczęściem, a już za kilka miesięcy będziemy razem we trójkę, chociaż w sumie już jesteśmy - napisał na swoim koncie Rzeźniczak.

Okazuje się, że sposób przekazania informacja o ciąży Magdy przez Kubę nieszczególnie spodobała się Ewelinie, z którą mężczyzna ma dziecko - trzyletnią Inez. Stwierdziła nawet, że gdy ona zaszła w ciążę, Kubie towarzyszyły podobne emocje, jednak obecnie nie poświęca dziecku zbyt wiele czasu.

Magdalena Stępień, Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak wtula się w ukochaną i łapie ją za brzuch. A ona? Reakcja Magdy Stępień potwierdza doniesienia na temat ciąży

Wiedziałam, że Kuba z Magdą spodziewają się dziecka wcześniej i szczerze gratuluję, bo dziecko to cud. Po pierwszym szoku targały nami te same uczucia. Szkoda tylko, że w swoim poście zapomina, że ma już córkę, więc będą we czwórkę, a nie trójkę. To, że mamy konflikt między sobą, nie powinno wpływać na jego stosunek do Inez - nie powinno być dzieci lepszych i gorszych. Szkoda też, że przez te trzy lata nie spędził żadnych świąt Bożego Narodzenia z Inez. Mimo wszystko życzę im, aby ciąża przebiegła wzorcowo i bez żadnych komplikacji oraz pomyślnego rozwiązania i aby dzidziuś był zdrowy - przekazała Ewelina w rozmowie z Plotkiem.

Warto wspomnieć, że Magda miała już okazję poznać córkę Kuby, spędzali nawet ze sobą czas i dodawali wspólne zdjęcia. 

Zobacz też: Jakub Rzeźniczak chwali się kolejnymi zdjęciami z partnerką, a fani drwią. Zareagował na zaczepki

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień pokazali nagrania z wakacji
Więcej o: