Tak wygląda mama Mariny, a kojarzycie jej tatę? To dopiero przystojniak!

Marina Łuczenko-Szczęsna ma bardzo dobre relacje z rodzicami. Jej ojciec Wasyl Łuczenko od początku wspierał karierę muzyczną córki, chociaż swoją poświęcił dla rodziny.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest córką Ałły i Wasyla Łuczenko. Urodziła się w Ukrainie, ale jej rodzina przeniosła się do Polski, gdy piosenkarka miała dwa lata. Gwiazda mi świetny kontakt z rodzicami i zawsze mogła liczyć na ich wsparcie. Media donosiły nawet, że sprzedali mieszkanie, aby zainwestować w karierę córki. Jej ojciec sam śpiewa i gra na gitarze, założył również zespół muzyczny Smurf. Skupił się jednak na rozwoju córki. Marina od dziecka chodziła na lekcje śpiewu, ćwiczyła dykcję i grę na pianinie. Piosenkarka pokazywała w mediach społecznościowych nagrania, na których śpiewa wspólnie z ojcem, zaprosiła go także do występu w programie "Jaka to melodia?".

Rodzice gwiazdOjciec Katy Perry jest pastorem i nazywa córkę "diabelskim dzieckiem"

Zobacz wideo Luksusowe hobby syna Szczęsnego i Mariny

Marina Łuczenko-Szczęsna ma świetny kontakt z ojcem. Wasyl Łuczenko zaraził ją pasją do muzyki

O Wasylu Łuczenko pozytywnie wypowiada się również Wojciech Szczęsny, który ze swoim ojcem zerwał kontakt.

Dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię - mówił Wojciech Szczęsny w wywiadzie dla "Vivy!".

Marina w 2021 roku w Dniu Ojca opublikowała na Instagramie nagranie, na którym śpiewa piosenkę "Puszek Okruszek", a jej tata gra na ukulele. We wpisie podziękowała mu:

Dziękuję ci tato za wszystko. Za cudowne życie, bezgraniczne wsparcie, przyjaźń i miłość oraz wielką pasję do muzyki, którą mi przekazałeś. A to jest pierwsza piosenka, której się nauczyłam w wieku 2/3 lat.
 

Robert Lewandowski z mamą IwonąMama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner?

Dzięki temu, że rodzice wspierali karierę muzyczną Mariny, piosenkarka mogła uczyć się pod okiem zawodowców. Łuczenko-Szczęsna jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, a dziś popularną wokalistką. Zdjęcia gwiazdy z tatą znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Wojciech Szczęsny miał tylko jedną prośbę po wejściu do szatni. "Po dobrej robocie się należy"

Więcej o: