Ojciec Katy Perry jest pastorem i nazywa córkę "diabelskim dzieckiem", a tata Mariny założył zespół. Kim są rodzice gwiazd?

Niektóre gwiazdy dziedziczą talent po swoich znanych rodzicach. Jednak nie wszyscy związani z show-biznesem mają znanych rodziców. Niektórzy dorastali w domach, w których nikt z rodziny nie miał nic wspólnego ze sławą.
Barbara Kurdej-Szatan z tatą Barbara Kurdej-Szatan z tatą Instagram/kurdejszatan

Rodzice Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan często chwali się zdjęciami ze swoimi rodzicami. Z tatą Januszem występowała w jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami". Wówczas zdradziła, że jej tata z wykształcenia jest inżynierem elektrykiem. 

Barbara Kurdej-Szatan z tatą Januszem
AKPA

Mama aktorki - Eliza Wyszomirska-Kurdej była nauczycielką języka polskiego, a następnie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Opolu. Jakiś czas temu udzieliła nawet wywiadu, w którym opowiadała o tym, jaką nastolatką była Barbara Kurdej-Szatan. 

Za dużo imprezowała i. tak jej zostało. Jeśli było pięć po pierwszej, to ja już wydzwaniałam z awanturą. Przyszła raz trochę za bardzo narąbana, ale awantura miała miejsce dopiero następnego dnia, bo przecież wtedy nie było sensu. Nie mogła trafić kluczem do drzwi to wtedy widziałam, co się dzieje - mówiła w programie "Oczami matki". 

Eliza Wyszomirska-Kurdej w programie 'Oczami Matki'
Screen z Vod.pl/programy-onetu/oczami-matki

Julia Wieniawa z mamą Julia Wieniawa z mamą Instagram.com/ juliawieniawa

Rodzice Julii Wieniawy

Julia Wieniawa ma doskonały kontakt z rodzicami, zwłaszcza z mamą, Martą, która jest menadżerką Julii. Gwiazda "Rodzinki.pl" niedawno pochwaliła się też ujęciami ze swoim przystojnym tatą. Konrad Wieniawa stara się wspierać młodą córkę w rozwoju medialnej kariery. Prywatnie zajmuje się malarstwem oraz projektowaniem graficznym. 

Konrad Wieniawa, Julia Wieniawa
instagram.com/konradwieniawa/

Julia Wieniawa z tatą
screen Instagram / @juliawieniawa

Doda z rodzicami Doda z rodzicami instagram.com/dodaqueen/

Rodzice Dody

Tata Doroty Rabczewskiej - Paweł Rabczewski - był sztangistą. Na swoim koncie ma kilka medali, w tym dwa, które przewiózł z mistrzostw świata i Europy w podnoszeniu ciężarów. Aktualnie prowadzi Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych "Herkules" w Ciechanowie. W latach 2006-2014 był radnym Ciechanowa. 

Mama Dody - Wanda Rabczewska - jest absolwentką prawa i administracji i pracuje w filii ciechanowskiego urzędu wojewódzkiego, jako wojewódzki starszy inspektor do spraw odwołań.

Doda z rodzicami
Instagram/@dodaqueen

Marina Łuczenko z mamą Marina Łuczenko z mamą Instagram/marina_official

Rodzice Mariny

Tata wokalistki - Wasyl Łuczenko - jest muzykiem i założycielem zespołu Smurf. To on odkrył wokalne zdolności córki i zapisał ją do szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Wcześniej pracował też w spółce Tasta, handlującej armaturą - podaje portal Echodnia.eu. Mama Mariny, Ałła Łuczenko, była tancerką. Później pracowała w tej samej firmie co jej mąż. 

Marina z tatą
Instagram/marina_official

Marina z tatą
Instagram.com/marina_official

Anna Dereszowska z tatą Anna Dereszowska z tatą East News

Rodzice Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska jest córką Krzysztofa Dereszowskiego i Dagmary Kufiety-Dereszowskiej. Tata aktorki jest emerytowanym ginekologiem, który w dzieciństwie pragnął zostać aktorem. Wystąpił ze znaną córką w programie "Starsza pani musi fiknąć". Mama gwiazdy także była lekarzem. Zmarła w 1990 roku po walce z chorobą nowotworową, kiedy Anna miała dziewięć lat.

Strata matki jest dojmująca, określająca dziecko na całe życie. Sama teraz tego doświadczam. Im stawałam się starsza, tym ten brak mamy był dla mnie dotkliwszy. Paradoksalnie teraz odczuwam go dużo bardziej niż wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Teraz bardzo mi potrzeba rozmowy z mamą, jej wsparcia, kobiecego doświadczenia, takiego dojrzałego doświadczenia macierzyństwa - powiedziała aktorka w rozmowie z "Super Expressem".
Justin Bieber z mamą Justin Bieber z mamą East News

Rodzice Justyna Biebera

Justin Bieber jest synem Pattie Mallette i Jeremy'ego Biebera. Mallette uridziła Justina, mając zaledwie 19 lat i wychowywała syna bez wsparcia partnera, pomagali jej w tym rodzice. 46-lataka dziś spełnia się jako pisarka i producentka filmowa. Wcześniej zarządzała karierą syna. 

Ojciec muzyka - Jeremy Bieber także jest producentem filmowym. Wcześniej pracował jako stolarz i dorabiał na budowach. W młodości był zawodnikiem MMA. Justin długo nie utrzymywał z nim kontaktów. 

Katy Perry z rodzicami Katy Perry z rodzicami John Shearer/Invision/INVW/East News

Rodzice Katy Perry

Katy Perry dorastała w bardzo religijnej i konserwatywnej rodzinie. Rodzicami Katy są Keith Hudson i Mary Perry, którzy są pastorami zielonoświątkowymi. Oboje nie akceptują scenicznego wizerunku córki. Ojciec wokalistki podczas jednego z kazań nazwał ją nawet "diabelskim dzieckiem". Podczas ceremonii wraz z wiernymi modlił się za nawrócenie córki. 

Pytają, jak mogę głosić kazania, skoro mam córkę, która śpiewała o całowaniu innej dziewczyny? Byłem na koncercie Katy, na którym było 20 tysięcy osób. Patrzyłem na to pokolenie i do czego ono zmierza. (...) Stałem tam i płakałem, płakałem i płakałem  - czytamy słowa duchownego na portalu Huff Post.
Więcej o: