Wojciech Szczęsny miał tylko jedną prośbę po wejściu do szatni. "Po dobrej robocie się należy"

Wojciech Szczęsny stał się niemal bohaterem narodowym po ostatnim meczu na mundialu 2022. Zobaczcie, o co bramkarz reprezentacji Polski poprosił zaraz po zejściu z boiska.

Bez wątpienia Wojciech Szczęsny zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych bramkarzy Mistrzostw Świata w Katarze. Od kilku dni na temat jego sportowych umiejętności rozpisują nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. W sieci krążą również nagrania, na których możemy zobaczyć, jak Szczęsny zareagował, gdy sędzia podyktował rzut karny dla Leo Messiego. Jednak prawdziwym hitem jest wideo nagrane tuż po wejściu bramkarza do szatni po zakończonym spotkaniu z Argentyną.  

Robert Lewandowski, Leo MessiLewandowski jak Messi, Messi jak Lewandowski? Ich łączy nie tylko słabość do blondu

Zobacz wideo Jak Wojciech Szczęsny obronił karnego? Wyjaśnia Paweł Kieszek w Sport.pl Live

Wojciech Szczęsny po meczu z Argentyną poprosił o... papierosa 

Wojciech Szczęsny znany jest z tego, że od czasu do czasu lubi sobie zapalić papierosa. Jest to jego sposób na odstresowanie się czy odreagowanie. Tak było chociażby po wrześniowym meczu z Walią w Lidze Narodów. Reprezentacja Polski wówczas wygrała, a po spotkaniu bramkarz naszej reprezentacji zapalił papierosa. 

Wszedłem po meczu do szatni i myślałem, że toaleta się pali. Słyszę, że Wojtek tam jest. Pytam: Wojtek, co się dzieje? Odpowiedział, że woda się spłukuje i dym leciał – wspomina sytuację selekcjoner Czesław Michniewicz.

Na papierosie paparazzi przyłapali także Szczęsnego przed meczem z Hiszpanią podczas Mistrzostw Europy.

Jak widać "dymek" w przypadku Szczęsnego to nic nowego. Nie powinno zatem dziwić, że również po tak ważnym spotkaniu, jakim był mecz z Argentyną, bramkarz szukał sposobu na odreagowanie stresu.

Nagranie, które krąży po TikToku natychmiast stało się bardzo popularne. W komentarzach pod nim internauci żartują sobie z piłkarza. 

Za taką nagrodę Wojteczku należy ci się złoty papierosek. 
Po dobrej robocie się należy.
Zasłużył - napisali internauci. 

O tym jednak, że palenie papierosów  może pozwala się wyluzować, ale jednak szkodzi zdrowiu, chyba nie trzeba przypominać.

Maciej Szczęsny, Wojciech SzczęsnySzczęsny nie ma kontaktu z ojcem. Mówi wprost: Nie mam się z czego tłumaczyć

Więcej o: