Małgorzata Rozenek w sztruksowym kombinezonie z suwakiem na dekolcie. Wywijała na parkiecie w "DD TVN"

30 listopada prowadzącymi "Dzień dobry TVN" byli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. "Perfekcyjna" założyła neutralny kombinezon z bardzo długim zamkiem.

Małgorzata Rozenek kilka miesięcy temu dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN". Było to jej wielkie marzenie. Od września partneruje jej Krzysztof Skórzyński. Początkowo nie obyło się bez kilku wpadek, jednak z odcinka na odcinek "Perfekcyjnej" idzie coraz lepiej. Niedawno pojawiły się domysły, że jej przyszłość w śniadaniówce stoi pod znakiem zapytania, jednak sama zainteresowana zdementowała je w rozmowie z Plotkiem. 30 listopada prowadząca na planie programu zaprezentowała się w beżowym kombinezonie. Uwagę przykuwa bardzo długi zamek.

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata Rozenek w sztruksowym kombinezonie tańczy bachatę w "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek kocha modę. Posiada nawet własny sklep odzieżowy, a jej syn rośnie na wspaniałego projektanta i krawca. Stylizacje gwiazdy wzbudzają ogromne zainteresowanie. Nie które, jak np. ta z okazji Balu TVN wywołała niemałe kontrowersje. Na co dzień Rozenek stawia jednak na klasyczne połączenia i kolory. W środowym odcinku "Dzień dobry TVN" zaprezentowała się w beżowym kombinezonie z krótkim rękawem i rozkloszowanymi spodniami. Strój prowadzącej, choć na pierwszy rzut oka wydawał się prosty, to zaskakujący był suwak, który szedł przez całą górę ciała. Do kombinezonu dobrała szpilki w podobnym odcieniu. Włosy miała rozpuszczone i pofalowane.

Małgorzata Rozenek, Krzysztof SkórzyńskiMałgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński Fot. @m_rozenek

 W studio śniadaniówki prowadzący gościli profesjonalnych tancerzy, którzy zaprezentowali bachatę. Ostatnio bardzo popularną formę ruchu. Tańca uczy się także Anna Lewandowska. Przed rozpoczęciem programu Rozenek i Skórzyński mieli okazję skorzystać z prywatnej lekcji.

Więcej o: