Wyszło na jaw, co królowa Elżbieta II myślała o Meghan Markle. Celna uwaga

Królowa Elżbieta II lubiła Meghan Markle. Miała jednak jedną, trafną uwagę do księcia Harry'ego odnośnie jego relacji z ukochaną.

Relacje, jakie łączą rodzinę królewską nie są tak naprawdę znane opinii publicznej. Większość informacji to domysły bądź interpretacje, wynikające z dużej powściągliwości panującej na królewskim dworze. Raz po raz ujawniane są jednak zakulisowe smaczki, które zdradzają, co tak naprawdę myślą o swoich wzajemnych poczynaniach członkowie najsłynniejszej brytyjskiej rodziny. W mającej ukazać się już w grudniu książce "Elżbieta. Intymny portret" ujawniono, jak zmarła monarchini reagowała na miłość księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaPrzykra "niespodzianka" tuż po ślubie. Z tym muszą się mierzyć Rzeźniczak i Nowicka

Co królowa Elżbieta II myślała o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Zdaniem Gylesa Brandretha królowa Elzbieta II miała polubić Meghan Markle już podczas ich pierwszego spotkania. Choć pochwalała wybór wnuka, to miała jedną, istotną uwagę. Jak czytamy w książce, monarchini uważała, że książę Harry jest "nieco zbyt mocno zakochany" w swojej amerykańskiej wybrance. Ta uwaga jest zgodna z opinią komentatorów, którzy już od lat twierdzą, że Markle dominuje nad swoim partnerem. Warto przypomnieć okładkę magazynu "Time" z 2021 roku, kiedy to na pierwszym planie widzimy Meghan stojąca w rozkroku w pozie charakterystycznej dla polityków, a za nią w tle ukrywa się mąż.

Przypominamy, że na początku 2020 roku książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej i rozpocząć życie na własny rachunek w Stanach Zjednoczonych. Ta decyzja również wynikała z odczuć Markle odnośnie do rodziny królewskiej. Szerokim echem odbił się wywiad pary z Oprah Winfrey, w którym zdradzili niełatwe kulisy życia w Pałacu.

Książę Harry i Meghan MarkleMeghan Markle i książę Harry spierają się z Netfliksem. W tle 100 milionów dolarów

Zgadzacie się ze słowami królowej Elżbiety II odnośnie do księcia Harry'ego i Meghan Markle? 

Więcej o: