Esmeralda Godlewska bez makijażu, filtrów i sztucznych rzęs. Who's that girl?! Można jej nie poznać

Esmeralda Godlewska pokazała, jak wygląda bez makijażu. Na co dzień preferuje mocny i wyzywający look.

Esmeralda Godlewska słynie z charakterystycznego wyglądu i kusych strojów. Jej znakiem rozpoznawczym są długie, czarne włosy, pełne usta, mocno podkreślone oko i sztuczne rzęsy. Fani wielokrotnie zarzucali jej, że przeszła o kilka operacji plastycznych za dużo, jednak ona sama nie ma problemu z przyznaniem, że ingerowała w swoje ciało i twarz. Na co dzień publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych w pełnym makijażu. Jak więc wygląda w wersji naturalnej? Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Esmeralda Godewska komentuje przegraną z Martą Linkiewicz: "Sędzia kalosz"

Tak Esmeralda Godlewska wygląda bez makijażu 

Esmeralda Godlewska zasłynęła w polskim show-biznesie wraz z siostrą Małgorzatą głównie przez kontrowersje, jakie niesie ich twórczość i zachowanie w mediach. "Karierę" rozpoczęły na YouTubie. Celebrytka śpiewa, jest fotomodelką, influencerką, a od niedawna próbuje swoich sił w kobiecym MMA. Godlewska jest fanką operacji plastycznych, które funduje sobie na ciele i twarzy. Poprawiła m.in. biust, nos, usta. Zmieniło to całkowicie jej rysy twarzy. Celebrytka oprócz operacji plastycznych lubi także mocny make-up. Kiedy moda na makijaż w stylu Kardashianek  już dawno odeszła, Godlewska wciąż pozostaje wierna konturowaniu, sztucznym rzęsom i smokey eyes. 

Rzadko mamy okazje podziwiać celebrytkę w wersji sauté. Na Instagramie zapozowała jednak bez makijażu, co stanowi prawdziwą gratkę dla fanów.  

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Fot. @esmeraldagodlewska_official

Na zdjęciu Godlewska nie ma ani grama makijażu. Zrezygnowała także ze sztucznych rzęs, a na powiece brakuje ciemnego cienia i kreski. Można podziwiać jej gładką cerę i duże brązowe oczy, które zawsze giną pod mocnym smokey. Jedynie brwi są pomalowane, jednak to z pewnością makijaż permanentny.

Jakub Rzeźniczak wziął ślub. Magdalena Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasnoRzeźniczak wziął ślub. Stępień zareagowała na te doniesienia. Postawiła sprawę jasno

Jak wam się podoba Esmeralda Godlewska w takiej wersji?


 

Więcej o: