"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel wskoczył na Izabellę Krzan. "To zrobiło mi dzień"

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel i Izabella Krzan zażartowali sobie z widzów. Na Instagramie prezentera pojawiło się osobliwe nagranie.

Tomasz Kammel i Izabella Krzan prowadzą razem "Pytanie na śniadanie" w TVP. Widzowie cenią ich za poczucie humoru oraz chemię, którą mają między sobą. Prezenter w ostatnim czasie wrzucił do sieci nagranie, na którym... wskakuje współprowadzącej w ramiona.

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Maja HyżyMaja Hyży reaguje na plotki o kryzysie w związku. Wystarczyło wymowne zdjęcie

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel wskoczył na Izabellę Krzan

Krzan i Kammel od lat udowadniają, że dobrze im się ze sobą współpracuje. Komentarze widzów również wskazują na to, że para jest bardzo lubiana i ceniona za energię oraz poczucie humoru. Na Instagramie Kammela pojawiło się dość nietypowe nagranie. Prezenterzy z poważnymi minami zwrócili się do swoich widzów ze słowami:

Zazwyczaj jest wesoło na naszym Instagramie, ale dzisiaj mamy dla was materiał, którego obejrzenie wymaga odporności psychicznej. Jesteśmy gotowi wystawić was właśnie na taki test, bo to są ważne sprawy, o których trzeba rozmawiać i podejmować wyzwanie. Zobaczcie sami.

Po tym komunikacie nastąpiło nagranie z materiału, na którym Kammel wskakuje na ramiona Krzan. Prezenterka wykazała się niebywałą siłą, gdyż bez trudu uniosła swojego partnera. Fanom przypadł do gustu dowcip pary prowadzącej:

To zrobiło mi dzień. Uwielbiam was!
Nasza wnusia dziś "przepadła" oglądając wasz taniec. Nie dość, że jej nagrywamy, to jeszcze dziś robiliśmy screeny i drukowaliśmy wasz taniec.
Kocham was! Oglądam "Pytanie na śniadanie" tylko wtedy, kiedy to wy go prowadzicie - komentują widzowie programu.

Paulina Smaszcz od synów wie o znikających zdjęciach w domu KurzajewskiegoPaulina Smaszcz od synów wie o znikających zdjęciach w domu Kurzajewskiego

Izabella Krzan bez trudu udźwignęła Tomasza Kammela. Czy TVP również zdoła udźwignąć widok kobiety noszącej na ramionach mężczyznę?

Więcej o: